قیمت موکت اداری تایل با کیفیتی ماندگار

قیمت موکت اداری تایل با کیفیتی ماندگار را می توان در فروشگاه های آنلاین مشاهده کرده و با بررسی این محصولات و گرفتن مشاوره رایگان بهترین انتخاب را داشته باشید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

موکت اداری تایل و یا موکت پازلی از محبوب ترین انواع موکت هایی است که در ساختمان های تجاری و یا هتل ها از آن استفاده می شود و به دلیل اینکه این محصول در مکان های پر رفت و آمد استفاده می شود پس دارای مقاومت بالایی می باشد.

موکت اداری تایل نسبت به انواع موکت خانگی به دلیل مقاومت بالایی که ذکر شد گران تر خواهد بود و این نوع موکت به صورت قطعاتی است که در کنار یکدیگر نصب خواهد شد.

موکت اداری ایرانی

موکت اداری تایل

موکت اداری تایل با طرح های مختلف در بازار موجود است و اگر شما طراح  و دکوراتیو هستید به راحتی می توانید با قرار دادن طرح های مختلف این تایل ها کنار هم طرح های جذابی را ایجاد کنید.

اگر فضای شما بسیار پر رفت و آمد است و صدای پای افراد شما را آزار می دهد، موکت اداری می تواند انتخاب مناسبی باشد که سبب کاهش آلودگی صوتی ناشی از رفت و آمد خواهد بود.

با استفاده از موکت ادرای تایل هم باعث کاهش صدا شده و هم می توان محیطی زیبا و جذاب را برای دفتر کار خود فراهم کنید.

این محصول به دلیل اینکه به صورت تایل های جدا از هم بوده اگر قطعه ای از آن دچار آسیب شده و یا کثیف گردد می توان به راحتی آن قسمت را جدا کرد.

این محصول به دلیل تایلی بودن مقرون به صرفه تر است؛ چرا که می توان اگر قسمتی از آن خراب یا پاره شود، همان قسمت را تعویض کرد و مقرون به صرفه تر خواهد بود.

نصب این موکت بسیار آسان است و زمان زیادی نیاز نداشته و به راحتی می توان بدون تعطیلی فضا آن را نصب کرد و نگهداری بسیار آسانی نیز دارد.

موکت اداری تایل

قیمت موکت اداری تایل

البته قیمت موکت اداری تایل به عوامل مختلفی مثل جنس مواد اولیه به کار رفته در این محصول، ابعاد و همچنین کیفیت آن بستگی داشته و بر اساس این موارد تعیین می گردد.

با این حال اگر به دنبال موکت اداری با کیفیت هستید در انواع ایرانی و خارجی این محصول می توانید به دنبال آن بگردید؛ اما شما به صرفه خارجی بودن نمی توانید بگویید حتما کیفیت مرغوبی نیز دارد.

طرح های مختلفی در موکت اداری مورد استفاده قرار می گیرد و رنگ های متنوعی می تواند داشته باشد؛ ولی در هر حال برای فضا های مختلف اداری رنگ های مختلفی به کار می رود.

اگر شما قصد خرید موکت اداری تایل را دارید بهتر است از فروشگاه های مختلف این محصول را خریداری کنید تا از کیفیت آن اطمینان داشته باشید.

یکی از ویژگی هایی که برای خرید موکت ادرای باید مد نظر داشته باشید، بحث راحتی در حرکت و جا به جایی در روی این موکت اداری است که باید مورد توجه قرار بگیرد.

اگر فضای شما لغزنده بوده و می خواهید ایمنی بیشتری برای رفت و آمد افراد ایجاد کنید، پس بهترین گزینه می تواند استفاده از موکت اداری تایل باشد تا فضای ایمنی را برای شما ایجاد کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما