کفپوش رولی استاندارد با قیمت عمده

امروزه بسیاری از مکان های اداری و تجاری به دنبال کفپوش رولی استاندارد هستند. کفپوش های رولی قابلیت های فراوانی داشته و روی هر سطحی نصب می شوند. این کفپوش ها کاربران زیادی داشته از این رو تولید کنندگان سعی در تولید آن با استاندارد های روز جهانی هستند.

در حال حاضر فضاسازی در محیط های مختلف از مهمترین موضوعاتی ست که به صورت تخصصی به آن پرداخته می شود. چرا که هر فضا باید در بهترین شرایط بوده و افراد حس خوبی در آن داشته باشند. از این رو از متریال ها و تولیدات مختلف در راستای دیزاین داخلی بهره گرفته شده که سبب جذاب تر و زیباتر شدن محیط خواهد شد. کفپوش ها از جمله تولیداتی ست که با هدف نصب در کف محیط تولید شده و دارای رنگبندی های متنوع و زیبا هستند.

کفپوش های رولی از جنس پی وی سی بوده و با عرض 2 متر و ضخامت 2 تا 3 میل تولید و عرضه می شوند و مناسب برای مکان های پر تردد هستند.  کفپوش رولی استاندارد طول عمر بالایی داشته و به راحتی تغیر شکل نمی دهد. کفپوش های رولی شباهت بالایی با پارکت های چوبی دارند و جایگذین مناسبی برای سرامیک، پارکت و… هستند.

نکاتی در مورد کفپوش رولی

کفپوش رولی محدودیتی ندارد و قابلیت نصب روی هر سطی را دارا است. و در بیشترین مکان هایی که مورد استفاده قرار می گیرد مکان های تجاری، اداری، مسکونی و فروشگاهی است. این کفپوش ها رنگ ثابتی دارند. ضد آب هستند و به راحتی شستشو می شوند. همچنین این کفپوش ها رنگبندی و طرح های متنوعی دارد که می توانید انتخاب مناسبی برای مکان مورد نظر داشته باشید.

معمولا در مورد کفپوش رولی باید میزان انعطاف پذیری آن را نیز مد نظر قرار داد. زیرا این شاخصه متاثر از کیفیت مواد اولیه بوده و همواره بهترین نوع آن انتخاب می گردد. در این صورت برندهای مختلف بررسی شده تا محصولات درجه یک و استاندارد شناسایی شود.

کفپوش رولی استاندارد با انعطاف پذیری خوب

کفپوش رولی استاندارد از جنس پلاستیک بوده و انعطاف پذیری بالایی دارد و به آسانی در کف محیط مورد نظر نصب می شود. همچنین پس از نصب از  استحکام و مقاوت مناسبی برخوردار هستند. این کفپوش ها در برابر رطوبت و آب مقاومت بالایی دارند. این کفپوش ها بدلیل نرم و راحت بودن باعث می شود ساعت ها روی آن راه بروید و خسته نشوید. این کفپوش ها به صورت رولی و با طول و عرض متفاوت و ضخامت مناسبی تولید شده و متناسب با سلیقه عامه مرد است.

کفپوش رولی استاندارد با انعطاف پذیری خوب

قیمت عمده کفپوش رولی درجه یک

کفپوش رولی استاندارد قیمت مناسب تری نسبت به موکت، پارکت و لمینت را دارد. کف پوش های رولی با ضخامت 2 و 3 میل و عرض متر عرضه می شود و هیچ محدودیت فروشی ندارد.برای آگاهی از قیمت کفپوش ها سایت های بسیاری در این عرصه فعالیت می کنند مانند سایت دانیال دیزاین که می توانید با مراجعه به سایت مورد نظر از قیمت ها و انواع کفپوش ها اطلاعات لازم را بدست آورده و خرید مناسبی داشته باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما