مشخصات کفپوش تاتامی مناسب برای ورزش های رزمی

مشخصات کفپوش تاتامی مناسب برای ورزش های رزمی دارای استاندارد هایی است که باید رعایت شده باشد تا بتوان از آن برای چنین فضاهایی استفاده کرد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

به طور کلی مشخصات کفپوش تاتامی را می توان با استاندارد هایی بیان نمود که این استاندارد ها به صورت جهانی برای استفاده این کفپوش در ورزش های رزمی تعیین شده است.

از جمله مشخصات کفپوش تاتامی بحث مقاومت در برابر لغزندگی و ضد ضربه بودن این محصول است که حداکثر ایمنی را برای این کفپوش فراهم کرده است.

مشخصات کفپوش تاتامی

مشخصات کفپوش تاتامی

اگر مشخصات کفپوش تاتامی را بیشتر بررسی کنید متوجه خواهید شد که این محصول دوام بالایی در برابر ضربه داشته و ایمین بالایی را برای افرادی که در حال ورزش هستند فراهم می آورد.

خرید کفپوش تاتامی بسیار مقرون به صرفه بوده و باعث می شود بر اثر ضرباتی که در تمرین وارد می شود، دچار آسیب دیدگی نمی شوند.

البته این نوع کفپوش ها نیز به دلیل مشخصات فنی که دارند در هنگام خرید باید بسیار دقت شود تا کفپوش مورد نظرتان را بتوانید خریداری کنید.

خصوصیات کفپوش تاتامی برای ورزش های رزمی با تاتامی های دیگر متفاوت است و از فوم فشرده تولید شده است و به دلیل بافت متراکمی که دارد باعث می شود که ورزشکاران به راحتی روی آن تحرک و جست و خیز داشته باشند.

اگر فردی در حین انجام این تمرینات ورزشی بر زمین بیافتد کمترین آسیب متوجه او نخواهد شد و باید بدون کفش بر روی این نوع از کفپوش ها راه رفت و یا ورزش کرد.

مشخصات کفپوش تاتامی

همان طور که می دانید یکی از ویژگی های این نوع از ورزش های رزمی بحث ورزش با پای برهنه است، بنابراین مشخصات کفپوش تاتامی می تواند بسیار برای این امر مناسب باشد.

کفپوش های تاتامی کاربرد های مختلفی دارد و هر مکانی که نیاز به ایمنی بیشتر در آن احساس می شود می تواند برای این نوع از کفپوش مناسب باشد.

فومی که در این کفپوش تاتامی به کار رفته بسیار محکم بوده و به دلیل کیفیت بالایی که این محصول دارد می توان از آن برای سال های طولانی مورد استفاده قرار داد.

کفپوش تاتامی 30 میل

برای این فضاها بیشتر از کفپوش تاتامی 30 میل به دلیل ضخامت بالای آن و خاصیت ضربه گیری آن استفاده می شود و باید به این نکته توجه کرد این کفپوش فضای ایمنی را برای کودکان فراهم خواهد کرد.

از مشخصات کفپوش تاتامی برای چنین فضا هایی می توان به رنگ ها و طرح های جذاب و زیبای این محصول اشاره کرد؛ چرا که این محصول دارای طرح های آموزشی برای استفاده در مهدها نیز می باشد.

مشخصات کفپوش تاتامی

کفپوش تاتامی به دلیل قطعه قطعه بودن آن به راحتی قابل نصب و حمل و نقل است و به دلیل کفپوش تاتامی پازلی می باشد، می توانید حتی خودتان آن را نصب کنید.

مشخصات کفپوش تاتامی یال همان ویژگی های محصول برای استفاده های خاص متفاوت بوده و باید توجه داشت برای چه مکانی از آن استفاده می شود.

به طور کلی کفپوش تاتامی را اگر برای استفاده در اتاق بازی کودکان و یا مهدها می خواهید باید بدانید این کفپوش ها کاملا بهداشتی بوده و به راحتی قابل تمیز کردن است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما