فروش کفپوش تاتامی مشکی زیر قیمت بازار

فروش کفپوش تاتامی مشکی زیر قیمت بازار در سایت ما در حال انجام است و شما می توانید این محصول را با قیمتی مناسب خریداری کنید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

کفپوش تاتامی مشکی را می توان در بسیاری از سالن های ورزشی مورد استفاده قرار داد و یم توان گفت بهترین گزینه برای این فضا های ورزشی می باشد.

کفپوش تاتامی مشکی می تواند برای بسیاری از فضا ها کاربرد داشته باشد و خاصیت نرمی و انعطاف پذیری آن باعث شده از آسیبات وارد شده در هنگام ضربه و سقوط روی کفپوش کاهش پیدا کند.

کفپوش تاتامی مشکی

کفپوش تاتامی مشکی

کفپوش تاتامی مشکی بسیار مناسب برای فضای بیرون بوده و به دلیل رنگی که دارد به زودی کثیف نشده و به راحتی می توان تمیز کرد.

این کفپوش به دلیل سبکی که دارد به سهولت قابل جا به جایی است و می توان آن را از فضایی به فضای دیگر منتقل کرد و از نظر مخاطبین محصولی ایده آل محسوب می شود.

از دیگر خصوصیات کفپوش تاتامی مشکی می توان به این موضوع اشاره کرده که این کفپوش از فوم ساخته شده است و نرمی و تمیزی آن بسیار با اهمیت است.

لبه های کفپوش تاتامی دارای حالت پازلی بوده و به راحتی قطعات این محصول در هم چفت شده و سطح زمین را به طور کامل می پوشاند.

کفپوش گرانول رنگی

علاوه بر کفپوش تاتامی این محصول در رنگ ها و طرح های مختلف دیگر نیز وجود دارد و می توانید هر کدام از انواع آن را خریداری کنید.

این کفپوش تاتامی مشکی دارای کاربرد های مختلف بوده و می توان از انواع ضخامت های مختلف آن در مکان های متفاوت استفاده کرد.

برای خرید کفپوش تاتامی مشکی موارد مختلفی را باید بدانید که بتوانید انتخاب درستی را انجام دهید، در واقع ویژگی هایی که این محصول دارد وجه تمایز آن با سایر انواع کفپوش ها است.

قیمت تاتامی ۱۰ میل

قیمت تاتامی 10 میل یکی از انواع کفپوش های موجود در بازار است که با این میزان ضخامت می توان در مکان های مختلفی از این کفپوش استفاده کرد.

ضخامت های مختلفی از کفپوش تاتامی مشکی در بازار موجود است و البته انواع تاتامی ساده و آج دار برای مکان های مختلفی مورد استفاده قرار می دهد.

کفپوش تاتامی طرح پارکت

کفپوش تاتامی دارای خاصیت نرمی و انعطاف پذیری بالایی است و اگر فشاری به آن وارد شود به سرعت به شکل اولیه خود باز می گردد.

تاتامی مشکی را می توان در انواع شکل ها و طرح های مختلفی تولید کرد، و فاکتور ها و استانداردهایی مثل: خاصیت ارتجاعی، تحمل وزن و موارد وجود دارد.

در برخی مواقع اگر از کفپوش تاتامی مشکی برای ایمن بودن آن استفاده کرد؛ بنابراین خاصیت ضد حساسیت بودن و کیفیت رنگ محصول بسیار اهمیت پیدا می کند.

در مورد اشکال مختلف کفپوش تاتامی مشکی باید گفت انواع پازلی این محصول نقطه عطفی در تولیدات این نوع کفپوش بوده و سالیانه میزان زیادی از این محصول تولید می شود.

این باعث می شود که کفپوش تاتامی به دلیل پازلی بودن به راحتی قابل نصب بوده و نیاز به هزینه های اضافی نصب ندارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما