قیمت موکت اداری رولی در سال ۱۴۰۱

موکت اداری رولی یکی از تولیدات ست که برای محیطهای رسمی و اداری گزینه‌ای مناسب می باشد. برای اطلاع از قیمت فرش 12 متری بزرگمهر و ماکت ها در سال ۱۴۰۱ با کارشناسان بخش فروش بازرگانی دانیال در ارتباط باشید.

موکت از جمله پوشش هایی ست که از گذشته دور برای ایرانیها جالب توجه بوده ما آن را بیشتر در فضاهای مسکونی و خانه ها مورد استفاده قرار داده اند.

اما امروزه نسل جدیدی از فرش 12 متری خاطره در بازار عرضه شده و افراد مختلف آن را تهیه می کنند که برای فضاهای رسمی و اداری تولید شده‌اند.

با آنکه نام این محصولات نیز موکت هست اما تفاوت بسیار زیاد از نظر ساختاری و شکل ظاهر با ماکت های مسکونی دارند.

به این ترتیب باید این موضوع را مدنظر داشت که هر نوع موکت برای فضایی مناسب بوده و کاربرد اشتباه آن می تواند هزینه‌های زیادی را به دنبال داشته باشد.

موکت اداری رولی

تفاوت موکت اداری و مسکونی چیست؟

از آنجا که از نظر مجموعه ما شناخت تفاوت موکت اداری و مسکونی برای مصرف کننده ها اهمیت زیادی داشته به این بخش از مقاله، به بررسی این دو نوع موکت از نظر ساختاری و کاربردی می پردازیم.

  • مهمترین تفاوت ها بین موکت اداری و مسکونی:
  • موکت اداری معمولاً ضخیمتر از موکت مسکونی تولید می شود
  • موکت اداری عموماً از بافت لوپ بهره برده که این نوع بافت برای فضای خانه مناسب نیست
  • در موکت های اداری بعضا از لایه پی وی سی و نمدی بهره گرفته شده که دوام آنها را بیشتر می کند
  • در محیط های مسکونی قابلیت شست و شو و جمع کردن موکت مهم بوده این مسئله در موکت های اداری این چنین نیست
  • قیمت موکت اداری در مقایسه با موکت مسکونی به دلیل ساختار متفاوت آن گرانتر است

موکت اداری رولی

قیمت انواع موکت اداری رولی و تایلی

انواع موکت اداری در دو نوع رولی و تایلی تولید و راهی بازار شده به شرایط انتخاب را براای خریداران راحت‌تر رقم می زند. چرا که معمولاً سلیقه ها برای دیزاین محیط اداری متفاوت بوده و انتخاب موکت نیز وابسته به این موضوع است.

موکت اداری رولی همانند موکت تایلی دارای بافت لوپ بوده اما لایه زیره آنها اغلب از نوع نمد هست. همین مسئله سبب شده قیمت موکت اداری رولی مناسب تر از نوع تایلی باشد. با این حال این نوع موکت اداری نیز از طرح های جذاب و شکیل بهره گرفته که می تواند یک محیط زیبا و لاکچری پدید آورد.

با توجه به تغییر قیمت موکت اداری نیاز است که خریداران در بازه های زمانی مختلف استعلام قیمت گرفته تا بر اساس آن سفارش محصول دهند. این قیمت ها معمولاً از سوی مراکز معتبر مانند مجموعه دانیال در اختیار خریداران قرار گرفته و با آنها همکاری مستقیم خواهند داشت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما