کفپوش پی وی سی زیر فوم دار با عایق دما و رطوبت

کفپوش پی وی سی زیر فوم دار با عایق دما و رطوبت را می توانید از نمایندگی های معتبر این محصول بخواهید تا با اطمینان از قیمت های روز بازار خریداری کنید.

کفپوش پی وی سی زیر فوم دار یکی از انواع کفپوش است که از پرکاربردترین های این محصول در زمینه باشگاه های ورزشی به حساب می آید.

البته  در سالن های ورزشی از انواع متنوعی از کفپوش ها برای کاربرد های مختلف استفاده می شود و در اکثر موارد کفپوش پی وی سی زیر فوم دار دارای خاصیت ضربه گیری بوده و در حین استفاده آسیبی به آن ها نخواهد رسید.

کفپوش زیر فوم دار

کفپوش پی وی سی زیر فوم دار

کفپوش پی وی سی زیر فوم دار می تواند ضربه گیر مناسبی برای فضا ها و سالن های ورزشی باشد و این کفپوش ها به دلیل سبکی و قابلیت انعطاف بالایی که دارد به راحتی قابل حمل و نقل و جا به جایی است.

کفپوش پی وی سی زیر فوم دار به دلیل ساختار تولید آن می توان گفت که موجب کاهش سر و صدا می شود و به دلیل تنوع رنگی که دارد می توانید با هر سلیقه ای که باشید یکی از انواع آن را انتخاب کنید.

کفپوش پی وی سی زیر فوم دار از لایه های مختلفی تشکیل شده است که می توانید با بررسی بیشتر این محصول را تهیه و از آن استفاده بیشتری داشته باشید.

لایه اول کفپوش پی وی سی در برابر کثیفی و هر نوع آلودگی مقاوم است و از ماده اولیه پلی یورتن در آن به کار رفته است.

لایه دوم محصول در برابر تغییرات دمایی مقاوم بوده و از ماده اولیه پی وی سی ساخته شده است و همچنین کفپوش پی وی سی زیر فوم دار از دو لایه فوم نیز تشکیل شده که مقاومت و استحکام این محصول را در برابر ضربه بالا می برد.

کفپوش زیر فوم دار

همچنین ویژگی دیگر این محصول این است که از سر خوردن افراد روی آن جلوگیری می کند و این موضوع به دلیل فومی است که در لایه زیرین این محصول قرار دارد، است.

در سالن ها و محیط های ورزشی نمی توان از انواع کفپوش ها به دلیل مباحث ایمنی استفاده کرد و به همین دلیل گزینه مناسب برای استفاده در چنین فضا هایی کفپوش پی وی سی زیر فوم دارد است.

قیمت کفپوش پی وی سی

قیمت کفپوش پی وی سی زیر فوم دار را باید بر اساس متراژ، طراحی و اجرای آن تخمین زده و قیمت گذاری کنیم؛ البته در کشور تولید کنندگان زیادی وجود دارد که این محصول را با قیمت مناسب و مقرون به صرف تولید می کنند.

البته انواع برند های خارجی کفپوش پی دوی سی زیر فوم دار نیز در ایران موجود می باشد ولی این نکته قابل ذکر است که تولیدات ایرانی قابل رقابت با انواع خارجی این محصول است.

کفپوش زیر فوم دار

نکته قابل توجه در مورد تولیدات ایرانی این است که با استاندارد های جهانی و روز دنیا ساخته شده است و از جمله این استاندارد ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • آنتی باکتریال بوده و دارای استاندار های بهداشتی است.
  • قابلیت درز جوش را دارد.
  • همچنین این محصول دارای تاییدیه های فدراسیون های بدمینتون و هندبال را دارد.

اگر شما کفپوشی با طول عمر بسیار بالا می خواهید کفپوش پی وی سی زیر فوم دار به دلیل استاندارد های بالا و همچنین نوع مواد اولیه به کار رفته در این محصول موجب این ویژگی شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما