تولید بهترین کفپوش پی وی سی سالن ورزشی

تولید بهترین کفپوش پی وی سی سالن ورزشی در ایران در حال انجام است و این تولیدات قابل رقابت با برند های روز خارجی است و از کیفیت بالایی برخوردار است.

اگر شما می خواهید یک سالن ورزشی راه بیاندازید، قطعا می دانید علاوه بر تجهیزاتی که در این مکان مورد نیاز شما هست، ویژگی های دیگری نیز وجود دارد که باید به آن توجه کنید.

کفپوش پی وی سی سالن ورزشی از جمله کفپوش های به روز دنیاست که در چند سال اخیر استفاده از آن گسترش یافته است و تولید کنندگان در فکر گسترش چنین تولیداتی هستند.

کفپوش پی وی سی سالن ورزشی

شما برای انتخاب مناسب کفپوش پی وی سی سالن ورزشی باید انواع کفپوش را شناخته تا بتوانید بهترین گزینه را برای سالن ورزشی انتخاب کنید.

شما باید تفاوت های انواع کفپوش پی وی سی سالن ورزشی و ویژگی های آن را به دقت بدانید و با توجه به بودجه و نیاز آن مکان گزینه مناسبی را انتخاب کنید.

وجود کفپوش پی وی سی سالن ورزشی به دلیل اینکه در سالن های ورزشی فعالیت های سنگینی در حال انجام است نیاز به این کفپوش در هر سالن ورزشی احساس می شود.

کفپوش پی وی سی سالن ورزشی کفپوشی یک لایه است که روی آن را با پوششی از خود پی وی سی پوشانده اند و همین ویژگی باعث شده این محصول در تردد های طولانی مقاوت بالایی داشته باشد.

این کفپوش مناسب برای سالن های چند منظوره بوده و حتی اجسام سنگین و وزنه ها و دستگاه ها نیز به این نوع کفپوش آسیب نمی رساند.

کفپوش زیر فوم دار

اما مهم ترین نکته در کفپوش پی وی سی سالن ورزشی بحث قیمت آن است که در مقایسه با کفپوش های دیگر قیمتی مقرون به صرفه تر دارد.

البته این نوع از سالن های ورزشی دارای اصطکاکی است که از لیز خوردن افراد جلوگیری می کند ولی باید نرمی مناسبی نیز داشته باشد که در صورت افتادن یا ضربه خوردن به افراد دچار کمترین آسیب شوند.

ضخامت کفپوش پی وی سی

کفپوش پی وی سی سالن ورزشی دارای ضخامت ها و رنگ های مختلفی بوده و در کنار استحکامی که دارد برای سالن های والیبال، بسکتبال، بدمینتون، تنیس و … استفاده می شود.

اگر شما می خواهید از این کفپوش برای ورزش هایی با برخورد بالا استفاده کنید از کفپوش هایی با ضخامت بالاتر کمک بگیرید تا آسیب های کمتری ایجاد گردد.

ضخامت کفپوش پی وی سی

قیمت کفپوش پی وی سی سالن ورزشی را با توجه به کیفیت مواد اولیه و همچنین اینکه این محصول بازار داخلی و یا خارجی است تعیین می کنند و البته قیمت این محصول نسبت به انواع پارکت و لیمینت پاین تر است.

در مورد این محصول باید بدانید که پی وی سی به صورت 100 درصد می تواند بازیافت شود و برای اینکه بتوانید یک کفپوش پی وی سی را تولید کنید به کمترین میزان انرژی طبیعی نیازمند است.

کفپوش پی وی سی سالن ورزشی در برابر تغییرات دمایی مقاوم بوده و و می تواند یک عایق صوتی و حرارتی مناسب باشد و قیمت پایین این محصول نیز می تواند طرفداران آن را نیز افزایش دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما