قیمت موکت اداری مقاوم در برابر کوبش

قیمت فرش 12 متری بزرگمهر و موکت اداری مقاوم در برابر کوبش را می توانید با بررسی محصولات و سایت ما و همچنین گفت و گو با مشاوران این محصول را خریداری کنید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

اگر شما قیمت موکت اداری را می خواهید باید بدانید که این موکت اداری باید با بودجه ای که شما در نظر گرفته اید و کیفیت مورد نظرتان همخوانی داشته باشد.

قیمت موکت اداری را می توان بر اساس نوع کاربرد و ویژگی هایی که دارد در نظر گرفت و شما با جمع آوری و بررسی انواع موکت های اداری می توانید انتخاب درستی را بر اساس نیاز خود داشته باشید.

موکت اداری ارزان

موکت اداری چیست

اگر این سوال در ذهن شما شکل گرفته که موکت اداری چیست و به چه دردی می خوید باید بدانید که موکت اداری انواعی از موکت است که با کاربری تجاری یا اداری مورد استفاده قرار می گیرد و قیمت موکت اداری تایل و رول که انواعی از این مدل است با یکدیگر متفاوت است.

البته موکت اداری تایل به شکل مربع های 50 در 50 بوده و زیره پلاستیکی دارد و مانند کفپوش ها قطعات آن در کنار یکدیگر قرار می گیرد.

به دلیل تنوعی که در این نوع موکت ادرای وجود دارد شما می توانید انواع مختلف رنگ ها و طرح های این محصول را با قیمت موکت اداری در سایت ما مشاهده کنید.

اگر بخواهید در مورد موکت های اداری رولی بدانید باید بگوییم که این موکت های همانند سایر انواع رولی آن بوده و فقط در نوع بافت با یکدیگر متفاوت است.

قیمت موکت اداری

قیمت فرش 12 متری خاطره و موکت اداری و دارای بافت لوپ به نسبت انواع دیگر بالا نبوده و به نسبت موکت های تایل برای مکان هایی که دارای سطح نامنظم و یا ناهموار بوده مناسب تر است.

از مشخصات این نوع موکت اداری می توان به قابلیت شست و شو، عایق در برابر آب و آتش و همچنین عدم جذب خاک و ضد لک بودن این محصول اشاره کرد.

موکت اداری به دلیل بافت مناسبی که دارد برای حرکت صندلی های چرخ دار روی آن مناسب بوده و برای فضاهایی که پر رفت و آمد است طراحی شده است.

قیمت موکت اداری

قیمت موکت اداری به دلیل پایین بودن جهت استفاده در مکان های پر رفت آمد اداری و تجاری و همچنین سالن های همایش و هتل ها مناسب است.

اگر شما قصد خرید موکت های پرز بلند را دارید باید بدانید این نوع از موکت ها برای مکان های اداری مناسب نبوده و صندلی چرخدار به آن گیر می کند.

موکت اداری ارزان

شما باید قبل از گرفتن قیمت موکت اداری و خرید آن نکات مهمی را بدانید تا بتوانید انتخاب مناسبی را در این زمینه داشته باشید؛ به طور کلی موکت اداری دارای دو نوع بافت است.

  • بافت لوپ که ترجیح داده می شود که برای دفتر کار از این نوع موکت استفاده شود تا صندلی به راحتی روی آن جا به جا گردد.
  • بافت پرز کوتاه که از سایر مدل های مناسب برای فضا های اداری است.

اگر به دنبال قیمت موکت اداری ارزان هستید، شما می توانید این محصول را با قیمتی ارزان تهیه کنید ولی باید باید چندین عامل را در نظر داشته باشید؛ مثلا نوسانات قیمت موکت های داخلی و خارجی و تولید کننده ایرانی توانسته موکت های داخلی را با کیفیت مناسب و قیمت پایین تری به بازار عرضه کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما