موکت ساختمان اداری و مزیت ها و مشخصات فنی آن

موکت ساختمان اداری و مزیت ها و مشخصات فنی آن را می توان با بررسی بیشتر و استفاده از کارشناسان در این زمینه متوجه شد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

جنس نخ موکت ساختمان اداری از پلی آمید بوده و در مکان های پر تردد دارای مقاومت بالایی نیز هست و به دو شکل تایلی و رولی می توانید موکت اداری را خریداری کنید.

موکت ساختمان اداری در مدل تایلی، قطعات مربعی دارد و می توان با طرح ها و رنگ های مختلفی طراحی زیبایی در فضای اداری ایجاد کنیم.

موکت اداری ایرانی

موکت ساختمان اداری

موکت ساختمان اداری در مدل تایلی به صورت بسته بندی است و هر بسته حدود 4 و نیم متر ار پوشش می دهد و هر بسته 18 قطعه دارد.

تایل های موکت ساختمان اداری بسیار سبک بوده و به راحتی قابل جا به جایی است و برخی از این تایل ها زیر آن از جنس پی وی سی است و مقاوم تر از انواع موکت های اداری است.

انواع موکت ساختمان اداری دارای خاصیت ضد الکتریسیته و همچنین عایق صوت بوده؛ به صورتی که در مکان های پر تردد به واسطه رفت آمد زیاد روی موکت مانع از پخش شدن صدای کفش خواهد شد.

موکت ساختمان اداری دارای همه استاندارد های لازم در این زمینه بوده و در بسیاری از انواع ایرانی و خارجی در بازار موجود ا ست.

برخی از انواع موکت ساختمان اداری ایرانی نیز دارای این استاندارد ها بوده و قابل رقابت با انواع خارجی این محصول است.

موکت ساختمان اداری

موکت اداری دارای ویژگی ضد حریق بوده و اگر در برابر آتش باشد، آتش بر روی موکت گسترده نمی شود و این مورد از استاندارد هایی است که امنیت بالایی را برای استفاده کنندگان فراهم می آورد.

با توجه به اینکه موکت اداری معمولا در برابر رفت و آمد بالایی قرار دارد و احتمال آلودگی در آن بیشتر است، بنابراین این محصول به گونه ای طراحی ده که آلودگی ها را به خود جذب نکند.

قیمت موکت اداری

مقاوم بوده موکت اداری اهمیت بالایی دارد به همین دلیل است که به نسبت موکت های خانگی دارای قیمت بالاتری نیز می باشد و شما برای ساختمان اداری خود نمی توانید از انواع خانگی این محصول استفاده کنید.

اگر هر کدام از انواع موکت ساختمان اداری دچار آسیب شده و نیاز به تعویض باشد به راحتی می توان آن قطعه را جدا کرده و قطعه ای دیگر را جایگزین آن کرد.

موکت اداری ارزان

این ویژگی های موکت اداری سبب می شود که هزینه های تمیز کردن و نگهداری آن نیز کاهش پیدا کند و کمتر دچار آسیب دیدگی گردد.

البته شما در بازار می توانید انواع موکت اداری را با طرح ها و رنگ های مختلفی مطابق با سلیقه خود با قیمت های مختلفی بیابید و این تفاوت قیمت ها به دلایل مختلفی اتفاق میافتد.

از دلایل این تفاوت قیمت می توان به کیفیت و همچنین برند های مختلف این محصول اشاره کرد و البته انواع خارجی موکت ساختمان اداری گران تر از انواع ایرانی این محصول است.

موکت ساختمان اداری از الیافی ساخته شده که استاندارد های ضد رطوبت و ضد گرد و غبار را دارد و به همین دلیل نیاز نیست شما مرتب دغدغه پاکسازی آن را داشته باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما