موکت تافتینگ نگین | فروش بهترین نوع موکت پرز بلند

موکت تافتینگ نگین محصولی اقتصادی بوده که زیبایی مطلوب را به خوبی در خود دارد.

فروش فرش 12 متری بزرگمهر و موکت ها با در سالهای اخیر به دلیل داشتن کیفیت بالا افزایش یافته و افراد زیادی به آنها اهمیت می دهند.

محیط خانه را می توان مهمترین مکان از نظر افراد مختلف دانست. زیرا در آن زمان زیادی را سپری کرده و باید احساس راحتی کنند. به همین دلیل در بهترین شرایط و با بهره گیری از لوازم خوب دیزاین شده تا زیبایی مطلوبی داشته باشد.

کفپوش یکی از مهمترین نیازها برای هر خانه می باشد. لذا افراد براساس سلیقه خود بهترین نوع آنها را برای محیط مد نظر خود انتخاب کرده و سعی در بهره گیری از انها دارند. یکی از بهترین این کفپوش ها موکت تافتینگ بوده که چند سالی ست وارد بازار شده است.

موکت تافتینگ نگین

موکت تافتینگ کفپوشی متفاوت برای خانه

همانطور که می دانید خانه بخش های مختلفی داشته که باید با بهترین شرایط دیزاین شده و لوازم مختلف آن در ارتباط با یکدیگر زیبایی مطلوبی را برای محیط فراهم کند. به این ترتیب انتخاب یک کفپوش خوب و زیبا از مهمترین انتخاب ها می باشد.

همانطور که اشاره شد، موکت تافتینگ یکی از بهترین گزینه ها برای هر خانه است. زیرا مزایایی داشته که به برخی از آنها اشاره می شود:

 • شباهت زیادی به فرش دارد
 • کف محیط را به طور یکنواحت می پوشاند
 • قیمت مناسب تری نسبت به فرش دارد
 • احساس آرامش و راحتی به پاها می دهد
 • قدرت انتخاب بیشتری به مصرف کننده ها خواهد داد
 • کیفیت تافتینگ بالاست و زیبایی چشم نوازی دارد
 • طول عمر این نوع موکت بیشتر از دیگر مدل هاست

موکت تافتینگ نگین

انواع موکت تافتینگ نگین ارزان قیمت

تولید فرش 12 متری خاطره و موکت تافتینگ را شرکت های مختلف در ایران انجام داده و توانسته اند شرایط خوبی را برای خریداران فراهم کنند. نگین مشهد یکی از تولید کننده های معتبر موکت تافتینگ بشمار آمده که با بهره گیری از ایده های نوین بهترین تولیدات را راهی بازار می کند.

با توجه به اینکه انواع موکت تافتینگ از نظر رنگ بندی و کیفیت مورد توجه قرار می گیرد، نگین مشهد به این بخش توجه ویژه تری داشته و توانسته محصولاتی به مراتبط زیبا و شیک را به بازار عرضه دارد.

موکت تافتینگ نگین

فروش بهترین نوع موکت پرز بلند

با توجه به اینکه موکت تافتینگ یا پرز بلند در چند سال اخیر سر و صدای زیادی در بازار کرده، فروش آن در شهرهای مختلف ایران افزایش چشمگیری داشته است. به این ترتیب مراکز فروش شرایط فروش خود را فراهم نموده و بهترین تولیدات را با نرخ مشخص راهی بازار می کنند.

فروش موکت پرز بلند با طرح های زیبا و شیک از مهمترین اقداماتی ست که امروزه شرکت های بزرگ آن را مورد توجه خود قرار داده و توانسته اند همکاری خوبی با مشتریان خود در شهرهای مختلف ایران داشته باشند.

موکت تافتینگ نگین

صادرات موکت تافتینگ به عراق

صادرات موکت تافتینگ از موضوعاتی ست که توسط شرکت های ایرانی به صورت جدی دنبال می شود. چرا که این محصولات پتانسیل صادراتی داشته و می توان از بازار دیگر کشورها نیز بهره گرفت. این مسئله سبب افزایش ارزآوری به کشور شده و بسیاری از صادر کننده ها بازار هدف خود را کشورهایی مانند عراق، افغانستان و عمان قرار داده اند.

بازرگانی دانیال نیز به صورت جدی به این مسئله پرداخته و در خصوص صادرات موکت تافتینگ از برندهای معتبر مانند نگین، ظریف مصور و پالاز کمک می گیرد. این تولیدات تمامی استانداردهای صادراتی را در خود داشته و می توان شاهد فروش بسیار خوب آنها بود.

3

  • سلام وقتتون بخیر

   با توجه به اینکه فضای اداری معمولا تردد بالا داشته، باید از موکت مقاوم استفاده کنید. معمولا پیشنهاد ما به مشتریان عزیز موکت تایل اداری هستش

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما