کفپوش گرانولی پارکی با ضخامت 25 میلی متر مقاوم در برابر آب و انعطاف پذیر

کفپوش گرانولی پارکی با ضخامت 25 میلی متر مقاوم در برابر آب و انعطاف پذیر را می توانید از فروشگاه های معتبر فرش 12 متری بزرگمهر خریداری کرده و به راحتی و سهولت از آن استفاده کنید؛ یکی از ویژگی های این محصول که در نوع خود کلیدی به نظر می رسد که برای سنجش کیفیت این محصول از تراکم و دانسیته آن استفاده می کنند.
کفپوش گرانول پارکی از نوع لاستیکی می باشد که دارای 3 نوع متفاوت بوده و تولیدات گسترده ای دارد؛ انواع فرش 12 متری خاطره را می توان به 3 دسته تقسیم کرد؛ تخت، شیار دار و پایه دار که برای ایجاد پوشش برای سطوح مختلف قابل استفاده است و دارای استاندارد های HIC است.
کفپوش گرانول پارکی از ترکیبات مختلفی مثل گرانول لاستیک و چسب لاستیک صنعتی بعد از طی کردن پروسه های مختلف تولید شده و روانه بازار می شود؛ البته در این پروسه پس از دادن حرارت این مواد در قالب های خاص محصولی با کیفیت تولید خواهد شد.

کفپوش گرانولی پارکی

کفپوش گرانولی پارکی

شاید دانشتن این موضوع خالی از لطف نباشد که کفپوش گرانولی پارکی در ابعاد مختلف 1 در 1 متر مربع و 50 در 50 سانتی متر برای مصارف گوناگون تولید می شود و همچنین در مورد کفپوش شیار دار و پایه دار باید بگوییم که این نوع نیز با ضخامت 40 میل به بالا تولید خواهد شد.
کفپوش گرانولی با اسامی دیگری نیز در بین افراد شناخته شده است؛ از آن جمله می توان به کفپوش لاستیکی، گرانولی، لاستیک ضربه گیر و غیره … اشاره کرد؛ این نکته در مورد کفپوش بسیار قابل توجه است که هر میزان تراکم یک کفپوش بالاتر باشد یعنی ذرات لاستیک موجود در آن نیز چسبیده تر بوده و در نهایت سبب خواهد شد که استحکام و دوام بالاتری برای این نوع کفپوش ایجاد شود.
وقتی بک کفپوش دارای استحکام بالایی باشد این موضوع ماندگاری استحکام در برابر آب باران، برف و نور خورشید و همچنین دو پوست شدن کفپوش گرانولی پارکی را سبب خواهد شد.
اگر شما قصد خرید کفپوش گرانولی پارکی با کیفیت و ارزانی را دارید باید نکات زیر را در مورد کفپشو گرانولی در نظر داشته باشید.

  • امکان تولید کفپوش گرانولی پارکی در ابعاد متفاوت از 15 تا 75 میل وجود دارد.
  • این کفپوش گرانولی پارکی در برابر آب و آفتاب محکم بوده و ماندگاری بالایی دارد.
  • کفپوش گرانولی پارکی دارای تراکم بالایی است که سبب متمایز شدن این محصول نسبت به انواع دیگر آن شده است.
  • یکی از ویژگی ها و نشانه های استاندارد بودن کفپوش گرانولی پارکی عدم دو پوست شدن آن با گذشت زمان می باشد.

کفپوش گرانولی پارکی

قیمت کفپوش گرانولی دست دوم

قیمت کفپوش گرانولی دست دوم نسبتا مقرون به صرفه بوده و هزینه های زیادی را در بر نخواهد داشت؛ ولی باید به این نکته دقت داشته باشید که استفاده از کفپوش گرانولی دست دوم به دلیل اینکه امکان دارد، دچار آسیب دیدگی باشد طول عمر کفپوش گرانولی را کاهش داده و دچار آسیب دیدگی بیشتر خواهد کرد.
از این رو توصیه می شود از کفپوش گرانولی دست دوم در مکان های پر تردد استفاده نشود و نسبت به کاربردی که برای آن در نظر گرفته شده است، از این محصول در مکان مناسبی استفاده شود.
کفپوش گرانولی پارکی با بهترین متریتال و ماشین آلات تولید شده و از لحاظ کیفیت با نمونه های خارجی آن قابل رقابت بوده و در کاربردهای مختلف مورد استفاده قرار گرفته که از رایج ترین مواردی که از کفپوش گرانولی استفاده می شود در زمین های بازی کودکان و پارک ها، مهد کودک ها و حتی مدارس هم میتوانند مکان خوبی برای استفاده از این کفپوش گرانولی باشند.
کفپوش گرانولی پارکی به خاطر می تواند بهترین گزینه برای مواردی که ذکر شد باشد چرا که این کفپوش دارای تاییدیه های فنی از سازمان استاندارد و قدرت ضربه گیری بالا می باشد؛ همچنین این کفپوش در رنگ بندی های متنوعی قابل عرضه در بازار است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما