قیمت کفپوش پی وی سی طرح بتن درجه یک

قیمت کفپوش پی وی سی طرح بتن درجه یک را می توانید از بهترین و معتبر ترین فروشگاه های سراسر کشور مشاهده کرده و با بهترین قیمت خریداری کنید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

در معماری های نوین استفاده از طرح های جدید برای کفپوش پی وی سی مهم است به همین دلیل کفپوش پی وی سی طرح بتن در بازار به راحتی موجود است و شما می توانید آن را خریداری کنید.

با پیشرفت صنعت کفپوش انواع طرح های مختلفی در این زمینه طراحی و تولید شده که این کفپوش پی وی سی طرح بتن از جدیدترین کفپوش پی وی سی است که با استقبال زیادی مواجه شده است.

کفپوش پی وی سی طرح بتن

کفپوش پی وی سی طرح بتن را می توانید به صورت تایل خریداری کنید و این محصول بیشتر مناسب فضای اداری و تجاری بوده و به دلیل داشتن رنگ های خنثی سبب شده شما بتوانید از هر چیدمانی در فضای داخلی ساختمان استفاده کنید که هماهنگی ایجاد کند.

اگر دقت کرده باشید به طور در نیای امروزی برای ساخت و زیر سازی کف ساختمان و پارکینگ ها از کفپوش های بتنی استفاده می شود و دارای استحکام بالاتری نسبت به سایر انواع کفپوش ها است.

اخیرا نوع متفاوتی از این محصول با اسم کفپوش پی وی سی طرح بتن در  ایاران تولید شده که مقاومت خاص بتن را دارا بوده و علاوه بر آن زیبایی و ظرافت بیشتری نسبت به این محصول داراست.

کفپوش پی وی سی

البته باید بگوییم که کفپوش پی وی سی طرح بتن ساختاری متفاوت از بتن دارد و از جدید ترین مواد اولیه موجود در بازار تولید شده است که در بخش بازسازی یا ساخت به کف افزوده می شود.

انواع کفپوش پی وی سی طرح بتن در دو مدل در بازار موجود است و اگر با توجه به محبوبیت این کفپوش بخواهیم تفکیک کنیم انواع تایل آن از رولی از طرفداران بیشتری برخوردار است.

تایل پی وی سی بتنی

ناگفته نماند که اگر شما بخواهید با تایل پی وی سی بتونی کار کنید بسیار ساده تر خواهد بود و نصب آن نیز سریع تر انجام می شود و از این نوع کفپوش ها در فضاهای خارجی ساختمان های اداری و تجاری استفاده می کنند.

استحکام این کفپوش بسیار بالاست و به راحتی دچار خراش یا آسیب دیدگی نمی شود و اگر این کفپوش در معرض نور مستقیم آفتاب قرار بگیرد دچار مشکل و تغییرات نمی شود.

کفپوش پی وی سی طرح بتن در رنگ های متنوعی موجود است و به راحتی می توانید با توجه به فضایی که در نظر گرفته اید رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید.

تایل پی وی سی بتنی

رنگ دلخواه شما در هنگام عملیات بتن ریزی به مواد اضافه می شود تا رنگ دلخواه شما به دست بیاید ولی این محصول قابلیت رنگ آمیزی نیز دارد و شما می توانید به راحتی آن را رنگ آمیزی کنید.

قیمت کفپوش پی وی سی طرح بتن بسیار بهتر از کفپوش های مدرن است حتی اگر این کفپوش دچار آسیب دیدگی شود باز هم هزینه تعمیرات آن نیز پایین تر است.

به خاطر جذابیت هایی که این نوع کفپوش ها دارند استفاده از آن در دکوراسیون داخلی و ساخت کف رایج تر بوده و هزینه های دیگر آن نیز بالا نیست.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما