قیمت کفپوش گرانولی پارکی

کفپوش گرانول پارکی ارزان قیمت را می توانید در سایت ما خریداری کنید و  با اطمینان از کیفیت این محصول را در کمترین زمان از سایت ما خریداری کنید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

کفپوش گرانولی پارکی معمولا با ضخامت های 25 میل در بازار  موجود می باشد و علاوه بر این برای زمین های بازی کودکان نیز از این کفپوش استفاده می کنند.

کفپوش گرانولی پارکی بیشتر برای ایجاد فضای ایمن برای کودکان و جلوگیری از آسیب دیدگی در فضاهای بازی کودکان و یا مکان های مختلف ورزشی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

کفپوش گرانولی پارکی

کفپوش گرانولی پارکی معمولا در رنگ های مختلف در بازار موجود است که ظاهری زیبا داشته و  به دلیل استحکام بالایی که دارد در همه شرایط آب و هوایی می توان از آن ها استفاده کرد.

البته این موضوع هم باید بدانید که کفپوش گرانولی پارکی مقاومت بالایی در برابر آفتاب و عوامل مختلف محیطی دارد و  می توان با اطمینان این کفپوش را برای ایمنی کودکان در فضا های باز مورد استفاده قرار داد.

کفپوش پارکی دارای مزیت های زیادی است که از مهمترین موارد می توان به نصب آسان این کفپوش اشاره کرد و به دلیل وزن سنگینی که دارد نیاز به نصب خاصی نیست و در جای خود نمی لغزد.

کفپوش گرانولی پارکی را می توان در ابعاد مختلف تولید کرد و دارای انواع مختلفی می باشد؛ یک نوع آن در زیر دارای شیار هایی است و نوع دیگر ساده است.

کفپوش گرانول کرج

انواع شیار دار کفپوش پارکی در فضا های باز استفاده شده و به دلیل شیار هایی که دارد، به راحتی آب در زیر آن ها جاری می شود و به خارج از کفپوش ها هدایت خواهد شد.

اگر قصد خرید کفپوش گرانولی را دارید شما با هر سلیقه ای باشید می توانید این کفپوش را با رنگ های مختلف خریدار ی کنید و اگر کفپوشی که خریداری کردید جنس مرغوبی داشته باشد.

خرید کفپوش گرانولی

برای خرید کفپوش گرانولی باید نکاتی را بدانید تا بتوانید انتخاب مناسبی را داشته باشید و با داشتن اطلاعات در این زمینه با اطمینان خاطر محصول مورد نظرتان را خریداری کنید.

تقریبا شکل تمامی کفپوش گرانولی پارکی شبیه هم است، چیزی که برای انتخاب این کفپوش مهم است بحث نوع مواد اولیه به کار رفته در این محصول است اگر گرانول های موجود در این کفپوش متراکم تر باشد قطعا باعث افزایش کیفیت در این محصول خواهد شد.

مشخصات کفپوش تاتامی

اگر کفپوش گرانولی پارکی دارای کیفیت بالایی نباشد باعث می شود در معرض آفتاب و یا شرایط آب و هوایی دچار پوسته پوسته شدن شود و عمر آن به نصف کاهش پیدا خواهد کرد.

کفپوش گرانولی دارای مزایای زیادی می باشد که باید این موارد را برای خرید بدانید:

  • مقاومت و خاصیت ضربه پذیری بالا که به خاطر این ویژگی کفپوش گرانولی در باشگاه های بدنسازی نیز استفاده می شود.
  • مقاومت در برابر نور خورشید و شرایط آب و هوایی
  • عدم تغییر رنگ و تغییرات ظاهری

از این کفپوش ها به خاطر مقاومت و استحکم بالایی که دارند در مکان های شلوغ و پر رفت و آمد استفاده می کنند و اگر از این کفپوش می خواهید در مکان های تجاری استفاده کنید، گزینه مناسبی را انتخاب کرده اید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما