کفپوش گرانولی پارکی ارزان قیمت

کفپوش گرانولی پارکی را می توانید با قیمت های عالی و خریدی به صرفه انتخاب کنید و از این محصول می توانید در جهت روند تجارت خود استفاده کنید.

کفپوش گرانولی پارکی همان طور که از اسم آن مشخص است برای ایمن کردن فضای پارک ها برای کودکان مورد استفاده قرار می گیرد که نقش مهمی در ایمنی و کاهش آسیب های وارده به افراد دارد.

فضای پارک برای کودکان بوده و باید برای آن ها ایمن شود و استاندارد های ایمنی را داشته باشد و سطح نسبتا قابل قبولی داشته باشد.

کفپوش گرانول رنگی

کفپوش گرانولی پارکی

معمولا در فضا های بازی، کودکان فعالیت زیادی دارند و جنب و جوش بالایی دارند وقتی کودکان با زمین برخورد می کنند کفپوش گرانولی پارکی از آن ها در برابر آسیب محافظت می کند.

کفپوش گرانولی پارکی به دلیل اینکه برای ایمنی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد دارای استحکام و وقاومت بالایی بوده و حتی با استفاده مکرر از این محصول باز هم طول عمر بالایی دارد.

از آنجایی که این کفپوش در فضا های باز مورد استفاده قرار می گیرد بنابراین در برابر نور آفتاب و همچنین آب و رطوبت مقاوم بوده و می توان از آن در فضا های باز استفاده کرد.

جنس کفپوش گرانولی پارکی از گرانول بوده و می توان در هنگام نصب هم با چسب و هم بدون چسب بر روی سطوح نصب گردد و این کفپوش از جنس مرغوبی بوده و دارای کیفیت بالایی است.

کفپوش گرانول رنگی

کفپوش پارکی در برای ضربه نیز مقاوم بوده و در شرایط جوی مختلف نیز دوام بالایی دارد و برعکس بسیاری از کفپوش ها پوسیده، ترک خورده و شکسته نمی شود.

کفپوش گرانولی پارکی همان طور که گفته شد در برابر ضربه و دویدن مقاوم بوده و اگر باران ببارد مانع سر خوردن می شود، پس ایمنی بالای این محصول آن را به کالایی پر طرفدار کرده است.

از دیگر ویژگی های کفپوش گرانولی می توان به مقاومت آن در برابر مواد شیمیایی اشاره کرد که این محصول در برخورد با مواد شیمیایی از بین نرفته و دچار آسیب دیدگی نمی شود.

خرید کفپوش گرانولی پارکی

اگر تمایل به خرید کفپوش گرانولی پارکی دارید باید به نکات مهمی توجه داشته باشید تا محصولی با کیفیت را با هزینه ای مقرون به صرفه تهیه کنند.

اگر می خواهید خریدی مطمئن داشته باشید پس در هنگام خرید کفپوشی را خریداری کنید که رنگ تیره ای داشته باشد و اگر می خواهید کفپوشی مرغوب را داشته باشید باید کفپوشی را انتخاب کنید که ضخامت آن در قسمت های مختلف یکسان باشد.

مشخصات کفپوش تاتامی

اگر کفپوشی دارای مرغوبیت بوده و به اصطلاح با کیفیت باشد پس باید آسیب پذیر نباشد و به راحتی شکسته نشود و ترک نخورد و البته این نکته را باید مورد توجه قرار دهید که در هنگام نصب از پپیچ و یا رول کردن آن استفاده نکنید؛ چرا که امکان شکستن و ترک خوردگی آن بالا می رود.

همچنین باید این مژده را به دوستداران محیط زیست بدهم که این محصول دوستدار محیط زیست است و به محیط زیست آسیب نمی رساند و معمولا در مکان های مختلف به خاطر این خاصیت استفاده می کنند.

همچنین از این محصول در زمین های دو میدانی، مدارس، سالن های بدنسازی و حتی پیاده رو ها و پارکینگ ها استفاده می شود و گزینه مطلوبی برای این مکان ها به شمار می آید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما