مشخصات کفپوش تاتامی پرزدار با بهترین کیفیت

مشخصات تاتامی پرزدار با بهترین کیفیت را می توانید با مراجعه به سایت ما و تماس با کارشناسان به دست اورید و از قیمت های بی نظیر ما بهره ببرید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

تاتامی پرزدار با ضخامت های مختلف و با کیفیت برای استفاده کردن در فضای بازی کودکان و همچنین اتاق کودک مورد استفاده قرار می گیرد.

کفپوش تاتامی پرزدار انواعی از کفپوش است که می توان از ان برای فضا های مختلف استفاده کرد و به دلیل ایمنی و راحتی که برای مخاطبین خود فراهم می کند می توان آن را برای فضا های مختلفی مورد استفاده قرار داد.

تاتامی پرزدار

محبوبیت بالای تاتامی به دلیل مقاومت و استحکام بالایی که دارد، بسیار بالاست و کیفیت بالای آن نیز به دلیل استفاده از مواد اولیه مرغوب در این محصول است.

تاتامی پرزدار به شکل تایل های پازلی در بازار وجود دارد که جذابیت بالای این محصول را افزایش داده است و همچنین شما می توانید به دلیل سبک بوده آن تاتامی را به راحتی جا به جا کنید.

در ضمن این نکته نیز بسیار قابل اهمیت است که نصب تاتامی پرزدار بسیار آسان است و با چفت کردن تایل ها در یکدیگر می توانید این محصول را در جای خود ثابت نگه دارید.

ضربه پذیری این محصول به خاطر خاصیت ارتجاعی آن نیز بالا است و به همین دلیل ایمنی بالا تری را فراهم آورده و مخاطبین بیشتری جلب آن می شود.

از دیگر ویژگی های منحصر به فرد تاتامی پرزدار می توان به مقاومت آن در برابر تغییرات دمایی و همچنین عایق رطوبت اشاره کرد.

البته کفپوش تاتامی پرزدار دارای استاندارد های تولید می باشد که در هنگام ساخت این محصول استاندارد های آن نیز رعایت شده و تولید کنندگان کفپوش تاتامی را با استانداردهای بین المللی تولید می کنند.

تاتامی پرزدار از جنس فوم بوده و برای راحتی افراد استفاده کننده بر روی آن ها پرز هایی نیز قرار داده شده و این باعث نرمی دو چندان ان محصول گردیده است.

قیمت کفپوش تاتامی

قیمت کفپوش تاتامی را می توان بر اساس عوامل مختلفی بررسی کرد و شاید شما تا کنون به قیمت های مختلفی از این محصول بر خورده باشید.

اگر قصد خرید کفپوش پرزدار را دارید باید اطلاعاتی از این محصول داشته باشید و کیفیت انواع آن را برای خرید بشناسید.

برای خرید تاتامی مرغوب در ابتدا باید محلی را که برای خرید آن انتخاب می کنید معتبر باشد و شما این اطمینان را برای ارائه محصول با کیفیت داشته باشید.

در مرحله بعدی مواد اولیه ای است که برای تولید تاتامی استفاده می شود و بر حسب نوع مواد اولیه و همچنین تراکم برخی از مواد در این محصول تعیین می گردد.

تاتامی پرزدار در صورتی که تراکم پایینی داشته باشد به سرعت پوسته پوسته شده و می شکند ولی اگر دارای تراکم مناسبی باشد این اتفاق نخواهد افتاد.

همچنین رنگ بندی این محصول نیز در قیمت آن موثر است و اگر شما بخواهید انواع چند رنگ و یا حتی طرح دار تاتامی را خریداری کنید باید هزینه بالاتری را بپردازید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما