مشخصات کفپوش گرانول و کاربرد های مهم آن

مشخصات کفپوش گرانول و کاربرد مهم آن در فضا های مختلف را در این مقاله بررسی می کنیم تا اگر در فکر خرید این محصول هستید، پس باید به این نکات توجه کنید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

مشخصات کفپوش گرانول بسیار گسترده است و شما می توانید با دانستن این موارد برای پوشاندن سطوح مختلف انواع متفاوتی از این محصول را استفاده کنید.

از مشخصات کفپوش گرانولی این است که آن ها کفپوش ضربه گیر، ورزشی و یا پارکی نیز گفته می شود و با توجه به این که این نوع از کفپوش ها وزن سنگینی نسبت به انواع دیگر دارند به راحتی تکان نخورده و در جای خود باقی می مانند.

مشخصات کفپوش تاتامی

مشخصات کفپوش گرانول

مشخصات کفپوش گرانولی با توجه به این که این محصول از دانه های گرانولی ساخته شده است، بسیار مورد توجه قرار گرفته و حاصل بازیافت ضایعات لاستیکی است.

امروزه تولید کفپوش گرانولی به یکی از صنایع روز دنیا تبدیل شده و تولیدات گسترده ای در این زمینه در ایران موجود است که خصوصیات کفپوش گرانول با انوع موجود  در دنیا از نظر استاندارد های جهانی برابری می کند.

کفپوش های گرانولی را می توان در مکان هایی که دارای تردد بالا بوده مورد استفاده قرار داد؛ چرا که از خصوصیات کفپوش گرانول این است که در برابر وزن های بالا و عوامل محیطی مقاومت بالا تری داشته و در مکان هایی مانند: پارک ها، مهدها، پیاده روها و یا باشگاه های بدنسازی مورد استفاده قرار می گیرد.

شما برای خرید این محصول باید به خصوصیات کفپوش گرانول دقت کنید؛ امکان دارد بسیاری از این کفپوش های گرانولی در ظاهر شباهت زیادی با این محصول داشته باشند ولی از نظر کیفیت تراکم های متفاوت و دارای ضخامت های مختلفی خواهد بود.

کفپوش گرانول رنگی

این اگر کفپوش گرانول را نتوانید با کیفیت مناسبی خریداری کنید باعث می شود این محصول به مرور زمان دچار ترک خوردگی و پوسته پوسته شدن این محصول و کاهش عمر مفید آن می شود.

از مشخصات کفپوش گرانول که بسیار مهم بوده و باید مورد توجه قرار بگیرد، بحث تراکم بالای کفپوش گرانولی بوده و هر چیه این تراکم بالاتر باشد یعنی ذرات لاستیک به کار رفته در کفپوش فشرده تر بوده و سختی و دام بالاتری نیز دارد.

خرید کفپوش گرانول

مشخصات کفپوش گرانول در بحث رنگبندی این محصول بسیار متنوع بوده و شما می توانید در رنگ های متنوع این کفپوش را خریداری کنید و در جای مناسب استفاده کنید.

دوام و ماندگاری کفپوش گرانول بالا بوده و به همین دلیل ضربه ها را به خود جذب می کند و وقتی در باشگاه های بدنسازی وزنه ای روی زمین بیافتد به کفپوش آسیبی نمی رسد و این مشخصات کفپوش گرانول برای تولید چنین محصولی بسیار مهم ارزیابی می شود.

کفپوش گرانول رنگی

از مشخصات کفپوش گرانول که دغدغه بسیاری از افراد بوده است مقاومت این محصول در برابر تابش نور خورشید و تغییرات رنگ بوده و همچنین در برابر تغییرات آب و هوایی نیز استحکام بالایی دارد.

این مشخصات کفپوش گرانول که در بالا ذکر شده باعث می شود این محصول گزینه مناسبی برای استفاده در فضا های باز و پارک های بازی است.

کفپوش گرانول در سایزهای مختلف در حال تولید است و شما می توانید به صورت سفارشی هر ابعادی را که می خواهید درخواست تولید داده و از آن استفاده کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما