خرید انواع کفپوش تاتامی با طرح اعداد انگلیسی

خرید انواع فرش 12 متری بزرگمهر و کفپوش تاتامی با طرح اعداد انگلیسی برای مهد های کودک و اتاق های بازی کودکان مفید است و این نوع از کفپوش ها باعث تقویت خلاقیت و یادگیری کودک شده و بسیار مقرون به صرفه است.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

انواع کفپوش تاتامی را می توان در مراکز معتبر فروش خریداری کرد و شما می توانید این محصول را با درجه کیفی عالی خریداری کرده و در مکان مورد نظر خودتان در اسرع وقت تحویل بگیرید.

انواع فرش 12 متری خاطره و کفپوش تاتامی در اندازه های مختلف استاندارد متفاوت بوده و ممکن است بر اساس جایی که از این محصول استفاده می کنید دارای ابعاد و ضخامت های متفاوتی بوده است. یکی از انواع کفپوش تاتامی استاندارد 90 در 180 و ضخامت 5 سانتی متر دارد و این کفپوش ها در کشور ژاپن رواج زیاد داشته و در بسیاری از مکان ها از این محصول استفاده می کنند.

انواع کفپوش تاتامی

کفپوش تاتامی چیست

سوالی که شاید در ابتدا ذهنتان را مشغول کرده باشد این است که کفپوش تاتامی چیست؟ شاید گذرتان به مهد های کودک و یا فضاهای بازی کودکان افتاده باشد و کفپوش های رنگی را دیده باشید. به این کفپوش ها که دارای رنگ آمیز های جذاب و همچنین طرح های متفاوت وجود دارد تاتامی گفته می شود که البته این محصول برای اولین بار از چین وارد ایران شده است.

و با تغییرات گسترده ای که در این محصول ایجاد شده است اکنون انواع کفپوش تاتامی در بازار ایران در کیفیت های متفاوت موجود بوده و می توان این محصول را بهترین انواع از نظر ایمنی به شمار آورد.

از انواع کفپشو تاتامی در رنگ های مختلف در سالن های ورزشی و حلقه های آموزشی ورزش ها ی رزمی مورد استفاده قرار می گیرد و شما می توانید این محصول را بدون مشکلی در فروشگاه های اینترنتی خریداری کنید. البته یکی دیگر از موارد استفاده و کاربرد های انواع کفپوش تاتامی در اتاق های بازی کودکان است و به دلیل خاصیت ارتجاعی بالایی که در این محصول وجود دارد، می توان آن را برای این منظور انتخاب کرده و سطح ایمنی بالایی را فراهم می کند.

در واقع یکی از انواع کفپوش تاتامی در سالن ورزش های رزمی مورد استفاده قرار می گیرد و نکته جالب در مورد این کفپوش های تاتامی این است که آن ها را می توان در هر زمان که بخواهی و استفاده نمی شود تا کرده و در گوشه ای گذاشت.

انواع کفپوش تاتامی

انواع کفپوش تاتامی

طول عمر انواع کفپوش تاتامی بسته به عوامل مختلفی از جمله نگهداری شما بین 5 تا 6 سال متفاوت بوده و شما می توانید با نگهدار اصولی سال ها بیشتری از آن استفاده کنید.

از قرار دادن صندلی و اجسام سنگین بر روی کفپوش های تاتامی خود داری کنید چرا که با قرار گیری وسایل سنگین در روی این کفپوش ها موجب آسیب دیدگی به آن ها شده و طول عمر آن ها کاهش پیدا می کند. همچنین برای افزایش طول عمر تاتامی و جلوگیری از ساییدگی و پارگی این کفپوش باید مواظب لبه های این کفپوش باشید تا دچار آسیب دیدگی نشود.

مورد دیگری که باید در مورد کفپوش های تاتامی بدانید این است که این کفپوش ها را نباید در معرض رطوبت یا آب قرار دهید چرا که به مرور زمان قرار گرفتن در معرض آب سبب از بین رفتن این کفپوش می گردد.

بسیاری از افراد از انواع کفپوش های تاتامی برای اتاق های خواب استفاده می کنند و البته این کفپوش ها را می توان در مکان های مختلف در خانه مورد استفاده قرار داد. قطر برخی از انواع کفپوش ها با ضخامت 1.5 سانتی متر است و این ضخامت با ضخامت یک فرش تفاوت چندان ندارد و شما می توانید انواع مختلف تاتامی را در رنگ های مختلف و دلخواه خریداری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما