خرید تاتامی اتاق بازی کودک با طرح های زیبا

خرید تاتامی اتاق بازی کودک با طرح های جذاب از طریق سایت های معتبر فروشگاهی و یا مراکز و نمایندگی های این محصول انجام می شود.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

اگر در فکر تزیین یک اتاق مناسب برای کودکتان هستید که ساعت ها در ان به بازی مشغول باشد یکی از گزینه هایی که هم باعث ایجاد ایمنی و هم زیبایی می شود تاتامی اتاق بازی است.

تاتامی اتاق بازی یکی از جدید ترین انواع کفپوش هایی است که علاوه بر ایمنی می تواند فضایی جذاب را برای کودک شما فراهم آورد.

تاتامی اتاق بازی

علاوه بر رنگ های متنوعی که می توانید در تاتامی اتاق کودک بیابید، طرح های بی نظیر این محصول منحصر به فرد بوده و می تواند فضایی خلاق را برای کودک شما ایجاد کند.

شاید شما به ذهنتان برسد که استفاده از فوم های رنگی نیز می تواند همین فضا را برای شما ایجاد کند؛ اما باید بدانید طرح هایی که بر روی تاتامی اتاق بازی ایجاد می شود با استفاده از دستگاه های پیشرفته طراحی و ایجاد می شود.

این طرح ها را شما می توانید مطابق سلیقه خود با هر رنگی که بخواهید سفارش دهید و این کفپوش تنها محصولی است که استاندارد های ایمنی و بهداشت را داراست.

نکته جالب در مورد استفاده از تاتامی ها این است که تمامی مهد های کودک تا زمانی که کف را مجهز به کفپوش تاتامی اتاق بازی نکرده باشند به آن ها تاییدیه داده نخواهد شد.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد و جالب تاتامی اتاق بازی این است که بسیار سبک و به صورت پازلی بوده و به راحتی در یکدیگر قفل شده و جدا نمی شود.

تاتامی اتاق بازی

این ویژگی ها سبب شده است که بتوانید این کفپوش را به راحتی جا به جا کرده و بدون کمک متخصصان نصب آن ها را بر روی زمین نصب کنید.

نکته دیگر آن که تاتامی اتاق بازی کودک به دلیل قفل شده قطعات به یکدیگر در محل خود جا به جا نمی شود و کناره های قطعات بر اثر تردد بلند نمی شود.

قیمت کفپوش رولی اتاق کودک

قیمت تاتامی اتاق بازی کودک نسبت به کفپوش رولی و یا سایر کفپوش ها مقرون به صرفه تر بوده و حتی شما هزینه های نصب را هم نخواهید داشت.

ابعاد تاتامی اتاق بازی متفاوت بوده و شما می توانید ابعاد مختلفی را با ضخامت های متفاوت از بازار خریداری کنید.

طرح های زیبا و جذاب کفپوش تاتامی کودک بسیار متنوع بوده و به صورت پرس با دستگاه قالب داخل ان ثابت می گردد.

قیمت کفپوش رولی اتاق کودک

از جمله طرح هایی که در تاتامی محل بازی کودک وجود دارد می توان به مدل های حیوانات، انیمه های کارتونی، الفبای انگلیسی و یا اشکال هندسی اشاره کرد.

اگر قصد خرید تاتامی کودک را دارید برای انتخاب باید به سن کودک توجه کنید و اینکه در چه مرحله ای وجود دارد و طرح هایی که انتخاب می کنید مطابق نیاز رشدی کودک باشد.

نکته دیگر اینکه اگر کودک شما راه می رود و می دود از تاتامی های ضخیم تری باید استفاده شود تا در هنگام بازی و دویدن آسیبی متوجه کودک نشود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما