خرید کفپوش تاتامی 20 میل با قیمتی استثنایی

خرید کفپوش تاتامی 20 میل با قیمتی استثنایی را می توانید درسایت های ما تجربه کنید و بعد از گرفتن مشاوره تخصصی نسبت به انتخاب و بهترین محصول اقدام کنید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

کفپوش تاتامی 20 میل برای درست کردن فضایی نرم و ایمن برای بازی و فعالیت کودک ان طراحی شده است و دارای طرح ها و رنگ های جذابی می باشد.

علاوه بر جنبه ایمنی کفپوش تاتامی 20 میل که برای مخاطبین خود فراهم می کند ضربه گیر عالی بوده و با رنگ های متنوع و شادی که دارد می توان فضای شادی را برای کودکان فراهم کرد.

مشخصات کفپوش تاتامی

کفپوش تاتامی 20 میل

کفپوش تاتامی 20 میل دارای کیفیت بالایی بوده و کاملا بهداشتی برای استفاده در فضایی است که کودکان را در آن نگهداری می شوند و می تواند فضای ایمنی را فراهم آورد.

کفپوش های تاتامی به راحتی قابل تمیز کردن هستند و می توان آن را با یم دستمال نم دار تمیز کرد و این ویژگی سبب شده این محصول به یکی از کفپوش های محبوب افراد تبدیل شود.

کفپوش تاتامی 20 میل بسیار سبک بوده و به راحتی قابل جا به جا کردن است و همچنین به خاطر حالت پازلی و دندانه دندانه ای که دارد، در همدیگر قفل شده و به راحتی قابل نصب است.

کفپوش تاتامی در دو مدل است؛ برخی از انواع آن در یک رو دارای آج بوده و روی دیگر آن ساده است و برخی دیگر از آن در هر دو رو آج دار است و این آج ها سبب می شود که کفپوش به راحتی سر نخورده و جا به جا نشود.

همچنین شما می توانید از دو رویه این محصول استفاده کنید واگر شما فضای مهد ها را مشاهده کرده باشید باید بدانید که یکی از تجهیزات مهم مهدها همان کفپوش ها هستند چرا که علاوه بر ایمنی زیابیی را نیز به ارمغان آورده و موجب شادی و نشاط کودکان می شوند.

کفپوش تاتامی شیراز

خرید کفپوش تاتامی

اگر قصد خرید کفپوش تاتامی 20 میل را دارید، باید ویژگی های این محصول را بدانید تا بتوانید بهترین انتخاب را در این زمینه داشته باشید.

از جمله ویژگی هایی که می توان برای کفپوش تاتامی ذکر کرد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کفپوش تاتامی دارای ضخامت های متنوعی بوده و می توان متناسب با کاربری که می خواهید از انواع ضخیم و یا نازک آن استفاده کنید.
  • طول عمر کفپوش تاتامی نصبت به کاربردی که دارد بالا بوده و ماندگاری زیادی دارد.
  • تنوع رنگ در این محصول بسیار بالاست و شما می توانید این محصول را با رنگ های مختلف مطابق سلیقه خودتان خریداری کنید.
  • همان طور که گفته شد این محصول بسیار سبک بوده و به راحتی جا به جا می شود و نصب کردن آن نیز نیاز به چسب ندارد.
  • کفپوش تاتامی 20 میل به دلیل ضخامت بالایی که دارد خاصیت ارتجاعی داشته و ضربه گیر خوبی است وهمین امر ایمنی بالای این محصول را فراهم می آورد.
  • کفپوش تاتامی از فوم های کاملا بهداشتی تشکیل شده است و مواد به کار رفته در این محصول برای محیط زیست مضر نمی باشد.
  • سطح کفپوش تاتامی بسیار نرم بوده و دارای سطح خراشنده نیست و آسیبی به افراد نمی رساند.
  • علاوه بر ضربه گیری بالا این محصول اتعطاف پذیری بالایی نیز داشته و قابل شستشو می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما