خرید کفپوش تاتامی طرح پارکت برای مکان های تجاری

خرید فرش 12 متری بزرگمهر و کفپوش تاتامی طرح پارکت برای مکان های تجاری می تواند بهترین گزینه برای استفاده در چنین مکان هایی باشد؛ چرا که این کفپوش ها علاوه بر زیبایی که دارد، ایمنی بالایی را نیز تامین می کند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

این کفپوش با کمک لایه ای از لمینت که طرح چوب دارد پوشیده شده است و طرحی شیک و زیبا و جدید در کفپوش های تاتامی ایجاد شده است.

این کفپوش تاتامی طرح پارکت نه تنها ظاهر جذابی دارد بلکه اگر شما قیمت های این محصول را با پارکت های چوبی مقایسه کنید می بینید که قیمت بسیار کمتری نسبت به آن ها دارد.

کفپوش تاتامی طرح پارکت

کفپوش تاتامی طرح پارکت

دلیل دیگر بهتر بودن و برتری کفپوش تاتامی طرح پارکت بر لمینت ها خاصیت دانسیته این محصول و ضربه پذیری بالای آن است که باعث شده این محصول به کفپوشی ایمن تبدیل شود.

اگر شما به دنبال خرید کفپوش تاتامی طرح پارکت هستید باید این نکته را به شما یادآوری کنم که شما می توانید این محصول را بدون واسطه با قیمت بسیار مقرون به صرفه خریداری کنید.

کفپوش تاتامی طرح پارکت از دو لایه تشکیل شده است لایه زیرین از فوم بوده و بسیار نرم و انعطاف پذیر است و لایه رویی آن نیز در دو رنگ تیره و روشن طراحی شده است.

کفپوش تاتامی طرح پارکت

از این نوع کفپوش ها بیشتر در مکان های اداری، مهدها و اتاق بازی کودکان استفاده می شود و این کفپوش را می توانید مانند قطعات پازل به یکدیگر متصل کنید.

شما می توانید 9 قطعه از کفپوش تاتامی طرح پارکت را به راحتی در کنار یکدیگر قرار داده و یک متر مربع را با این کفپوش ها بپوشانید و به راحتی می توانید این کفپوش را جا به جا کرده و در جای دیگری نصب کنید.

خرید کفپوش تاتامی

خرید فرش 12 متری خاطره و کفپوش تاتامی هر محصولی دارای مزیت هایی می باشد که منحصر به خود می باشد؛ از مزیت های این کفپوش می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • جنس بسیار عالی و خاصیت ارتجاعی کفپوش های تاتامی
  • استفاده از طرح های زیبایی مثل چوبی، پارکت و … در تولید این محصول
  • توجه به رعایت بهداشت و ایمنی در تولید این کفپوش
  • هیچ سطح خراشنده ای در کفپوش وجود ندارد و ایمنی کامل را برای شما ایجاد می کند.
  • راحتی در جا به جایی و نصب این محصول
  • به راحتی قابل شست و شو می باشد و تغییر رنگ و اندازه نیز نمی دهد.

کفپوش تاتامی طرح پارکت

کفپوش تاتامی طرح پارکت بسیار شبیه کفپوش های گرانول پازی است و البته تاتامی مخصوص فضاهای داخلی است و باید به دور از نور آفتاب و برف باید باشد.

کفپوش تاتامی طرح پارکت را می توانید معمولا در ابعاد یک متر در یک متر است و از فوم فشرده ساخته می شود و ضخامت آن نیز بنابر کاربرد های آن متفاوت است.

قیمت کفپوش تاتامی طرح پارکت با توجه زیبایی بی نظیر و جذابیت هایی که دارد بسیار مقرون به صرفه بوده و شما می توانید به راحتی با مراجعه به سایت ما و اطلاع از قیمت های این محصول بی نظیر، کفپوش تاتامی را خریداری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما