موکت چاپی پارکتی | خرید ارزان موکت با قیمت تولیدی

بهترین مدل موکت چاپی پارکتی را از کجا خریداری کنیم؟ آیا می توان برای خرید حجم عمده موکت طرح قالی از شرکت های تولید کننده به صورت مستقیم کمک گرفت؟

موکت چاپی پارکتی

تفاوت موکت های چاپی و حرارتی

دو نوع موکت در هنگام خرید توجه بسیاری از مصرف کننده های خانگی را به خود جلب می کند. زیرا این دو نوع از نظر قیمتی نزدیک به هم بوده و این موضوع در انتخاب به خریداران کمک خواهد کرد.

این دو نوع موکت عبارتند از:

  • موکت حرارتی
  • موکت چاپی

مسلما افرادی که با موکت سر و کار داشته به خوبی می دانند که روش و ساختار تولید موکت حرارتی و چاپی تفاوت دارند. چرا که حرارتی پس از تولید توسط دستگاه های مخصوص طرح خورده و موکت چاپی پس از تولید با طرح های چاپی زیبا می شود. لذا انتخاب این موکت ها براساس شرایط و مزیت های موجود در آنها اهمیت زیادی خواهد داشت.

موکت چاپی پارکتی

 

بهترین انواع موکت چاپی پارکتی

موکت چاپی با مدل ها و طرح های شیک تولید و راهی بازار شده است. لذا افراد مختلف در این محصول قدرت انتخاب داشته و می توانند زیباترین ها را آن طور که باید و شاید تهیه کنند.

موکت چاپی پارکتی به دلیل داشتن طرح زیبا و شکیل، با سلیقه افراد مختلف سازگار بوده و با رنگهای زیبا در دسترس است. از پرفروش ترین رنگهای موکت چاپی طرح پارکت عبارتند از:

  • قهوه ای
  • نسکافه ای
  • شکلاتی
  • آبی روشن
  • نارنجی

موکت چاپی پارکتی

مرکز خرید موکت ارزان قیمت

ارزان بودن قیمت موکت موضوعی ست که برای خریداران جذاب است. برای این منظور در خصوص خرید انواع موکت، قیمت را شاخصه های مهم دانسته و براساس آن اقدام خواهند کرد.

البته کیفیت موکت نیز در کنار قیمت باید مد نظر قرار گرفته و مهم باشد. در این صورت می توان باکیفیت ترین تولیدات را آن طور که باید تهیه و مورد استفاده قرار دارد. به طوری که هر مرکز خرید شرایط خوبی را برای انتخاب محصول فراهم نموده و مشتریان آنها را تهیه خواهند کرد.

بازرگانی موکت دانیال، با عرضه انواع موکت اداری پالاز چاپی و حرارتی در شهرهای مختلف ایران، قدرت انتخاب زیادی به مشتریان خود می دهد. این مجموعه تمرکز خود را بر روی برندهای معتبر و شناخته شده ایرانی قرار داده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما