موکت پالاز طرح پونه | نمایندگی انواع موکت پرز بلند

موکت پالاز طرح پونه یکی از زیباترین مدل های پرز بلند این تولیدی است. لذا در نمایندگی های فروش با تنوع رنگ عرضه شده و خریداران می توانند براساس نیاز خود آنها را تهیه کنند.

هر محیط به منظور آنکه بتواند زیبایی مطلوبی داشته باشد، باید از جدیدترین و بهترین کفپوش بهره گیرد. زیرا کفپوش یکی از مهمترین فاکتورها در خصوص زیبایی محیط بوده و باید بهترین انتخاب مد نظر قرار گیرد. امروزه موکت را به عنوان یکی از کاربردی ترین کفپوش ها می شناسند. چرا که به شدت متنوع بوده و خریداران می توانند با صرف هزینه کم آنها را تهیه و مورد استفاده قرار دهند.

موکت پرز بلند یکی از بهترین مدل موکت ها و فرش اردکان گل ابریشم بوده که امروزه برای اغلب محیط ها کاربرد داشته و زیبایی خوبی دارد. این تولیدات از متریال پلی آمید تولید شده که از طول عمر بالا برخوردار هستند. به همین دلیل برای مدت زمان طولانی و بدون مشکل قابل استفاده می باشند.

انواع موکت پرز بلند

انواع موکت پرز بلند پالاز

در خصوص تولید انواع موکت پرز بلند، امروزه شرکت های مختلف فعالیت دارند. اما در میان آنها برخی از برندها بیشتر شناخته شده و افراد زیادی محصولاتشان را می پسندند.

پالاز یکی از شناخته ترین برندهای موکت پرز بلند ( تافتینگ ) در ایران است. این تولیدی با توجه به تجربه و تخصص خود توانسته بهترین مدل موکت ها و فرش دستباف ابریشم اصفهان را تولید نموده و آنها را با توجه به تنوع کیفیت و قیمت راهی بازار کند.

از بهترین طرح های موکت پرز بلند پالاز می توان موارد زیر را دانست:

  • موکت طرح پونه
  • موکت طرح میخک
  • موکت طرح کات زیبا
  • موکت طرح یاسمن
  • موکت طرح ساج
  • موکت طرح بوریا
  • موکت طرح پامچال

موکت پالاز طرح پونه

همانطور که در بالا نیز اشاره شد، موکت پلاز طرح پونه یکی از پرفروش ترین و زیباترین محصولات است. این محصول از بافت لوپ پایل بدون پرز بهره گرفته و جنس نخ آن بیشتر از پلی پروپلین می باشد. ارتفاع خاب آن بین 0.6 تا 0.8 میلی متر بوده بوده که سبب نرمی آن شده است.

با توجه به اینکه زیره موکت طرح پونه همانند دیگر محصولات از نمد درجه یک است، طول عمر زیادی داشته و می توان برای محیط های مسکونی و حتی اداری از آن بهره گرفت. تنوع رنگ آن نیز کمک زیادی به خریداران نموده و می توانند براساس سلیقه و رنگبندی محیط آن را خریداری کنند.

موکت پالاز طرح پونه

نمایندگی فروش موکت پالاز

محصولات شرکت پالاز به منظور آنکه دستخوش سودجویان قرار نگیرد، توسط نمایندگی های رسمی در سراسر کشور به فروش می رسد. این اقدام کمک زیادی به خریداران نموده و توانسته اند از این طریق طرح مد نظر خود را با قیمت مشخص تهیه کنند.

بازرگانی موکت دانیال که انواع موکت پالاز را با قیمت روز در بازار عرضه می دارد، آماده همکاری با مشتریان زیادی در سراسر کشور است. از این رو فروش مستقیم را دنبال نموده تا خریداران با خیال راحت تر سفارش خود را مشخص و آن را در اختیار گیرند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما