موکت تایل هتلی | فروش عمده انواع موکت شیک

موکت تایل هتلی به دلیل تنوع رنگ و زیبایی طرح، محیطی شیک و زیبا را تداعی می کند. این نوع موکت ها با فروش خوب در شهرهای مختلف ایران همراه بوده و در برندهای مختلف موجود هستند.

موکت تایل هتلی

موکت تایل و مزایای آن

موکت های تایل هتلیاز جمله موکت هایی هستند، که برای اینکه طراحی داخلی هتل ها بیشتر جلوه پیدا کند استفاده می شوند. اگرچه در کشور ما موکت از جایگاه پایین تری نسبت به فرش قرار دارد ، اما هنوز هم مخاطبان خاص خود را دارد.

اما در بسیاری از کشور های جهان از موکت و فرش 6 متری ماهی تبریز برای زیبایی فضای داخلی مکان های مورد نظر خود استفاده می کنند. اما آنچه که باعث شده موکت های تایل بیشتر از سایر موکت های دیگر مورد توجه قرار بگیرد ویژگی ها و مزایای آن است.

که آن را از سایر موکت ها متمایز می سازد. از جمله :

  • تنوع در رنگ و نقش
  • تمیزی آسان
  • مقاومت و کیفیت بالا
  • عایق بودن
  • طول عمر زیاد

موکت تایل هتلی

زیباترین نوع موکت تایل هتلی

از آنجایی که بسیاری از هتل دارها به زیبایی دکوراسیون داخلی فضاهای هتل هل های خود اهمیت می دهند، بنابراین تلاش می کنند زیباترین نوع موکت را برای طراحی داخلی هتل خود استفاده کنند.

بنابراین موکت های تایل هتلی که بسیار مقاوم هستند و از تنوع بالادر طرح و نقش و رنگ برخوردار هستند استفاده می کنند. موکت های تایل همان طور که گفته شد از ویژگی ها و مزایای بالایی برخوردار هستند.

اما یکی از مواردی که باید بیشتر در انتخاب آن رعایت شود، نوع الیاف بافته شده در موکت می باشد. موکت تایل از الیاف پلی آمیدتشکیل می شوند. زیرا تمامی استانداردهای موکت را دارند. و همچنین جنس نخ بافته شده در موکت های تایل از کیفیت بالاتری برخوردار هستند.

موکت تایل هتلی

فروش عمده موکت شیک

بسیاری از فروشگاه ها و نمایندگی ها هستند که مسئول فروش عمده موکت های زیبا هستند. اما آنچه که شما را ترغیب به خرید موکت می کند آن است که برای خرید آن باید چه مقدار هزینه می خواهید کنید؟

زیرا قیمت موکت ها و فرش 6 متری قیطران بسته به نوع کیفیت آن ها متفاوت است. بنابراین زمانی که می خواهید موکت های شیک و زیبا خرید کنید بهتر است از عمده فروشی ها خرید کنید. زیرا می توانید متناسب با پول جیبتان بهترین موکت را با قیمت مناسب خریداری نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما