موکت تافتینگ عرض سه | سایت خرید عمده موکت عرض سه

موکت تافتینگ عرض سه برای استفاده در محیط های اداری و خانگی کاربرد ویژه دارد. این نوع موکت را می توان از سایت های اینترنتی به صورت مستقیم و بی واسطه خریداری نمود.

موکت تافتینگ عرض سه

 

ساختار الیاف موکت تافتینگ چیست؟

موکت تافتینگ نوعی موکت جدید بوده که با ساختار بسیار حرفه ای تولید می شود. این نوع موکت یا به صورت لوپ بوده و یا از پرزهایی با ارتفاع مشخص بهره می گیرد. از این رو می توان محبوبیت زیادی را در میان مصرف کننده ها شاهد بود.

بهره گیری از الیاف پلی آمید و پلی استر در تولید موکت تافتینگ، عمر آن را افزایش داده و می توان از این موکت ها در مکان های پر رفت و آمد نهایت استفاده را برد. بعلاوه به دلیل داشتن قابلیت شستشو، افراد مختلف نگرانی بابت نظافت آن ندارند.

موکت تافتینگ عرض سه

انواع موکت تافتینگ عرض سه

عرض موکت یکی از شاخصه های مهم در انتخاب و خرید است. زیرا باید در محیط های مختلف به راحتی از این کفپوش بهره گرفت و بتوان نهایت استفاده را برد. موکت تافتینگ نیز با عرض استاندارد سه متر تولید شده تا مصرف کننده ها از آنها نهایت استفاده را برند.

معمولا هر رول موکت تافتینگ با عرض سه و طول دوازده متر تولید شده و تا به راحتی بتوان آن را برش داده و برای مکان مورد نظر استفاده نمود. از این رو افراد مختلف را می توان دید که موکت تافتینگ را با توجه به طول و عرض مکان مورد نظر خود تهیه و استفاده می کنند.

موکت تافتینگ عرض سه

خرید اینترنتی موکت پرز بلند باکیفیت

موکت پرز بلند ( تافتینگ ) توسط شرکت های مختلف ایرانی تولید شده و بسیار متنوع است. این تولید کننده ها دانش روز را در رابطه با محصولات خود مد نظر قرار داده و همواره مدل های زیبا را راهی بازار خواهند کرد.

در حال حاضر خرید اینترنتی از سایت های معتبر و نمایندگی های رسمی، در انتخاب موکت پرز بلند کمک زیادی می کند. زیرا براساس این برندهای موجود بهترین نوع موکت انتخاب شده و مصرف کننده ها می توانند سفارشات خود را به شرکت های بزرگ و عرضه کننده کرده که مسلما در کاهش هزینه ها و قیمت تاثیر زیادی خواهد داشت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما