مرکز پخش کفپوش لمینت ایرانی و خارجی

پخش کفپوش لمینت در ایران بر عهده مراکز تخصصی بوده که توانایی عرضه برندهای ایرانی و خارجی را دارند. این شرکت ها در حجم بالا با مشتریان خود در سراسر کشور به صورت مستقیم همکاری می کنند.

پخش کفپوش لمینت

همیشه در خصوص طراحی و دیزاین محیط، انتخاب یک پوشش برای محیط کف مسئله ای جدی و مهم خواهد بود. زیرا این موضوع به شدت در دید بوده و همواره افراد در خصوص داشتن محیطی زیبا و مدرن از متریال های باکیفیت و بهتر بهره می گیرند.

کفپوش لمینت یکی از انتخاب هایی ست که در چند دهه اخیر در ایران فراهم شده و خریداران می توانند از میان بهترین مدل های آن انتخاب محصول کنند. با توجه به اینکه این نوع کفپوش بر گرفته از طبیعت بوده، همواره حس خوبی به محیط داشته و افراد مختلف با حضور آن در فضا موافق هستند.

پخش کفپوش لمینت

تفاوت های کفپوش لمینت و پارکت چوبی

بسیاری از خریداران بر این باورند که کفپوش لمینت و چوبی یک نوع بوده و اهمیت زیادی به تفاوت این دو محصول نمی دهند. شاید این اشتباه به دلیل شبهات زیاد کفپوش لمینت و پارکت چوبی بوده و همواره در خصوص این مسئله دچار مشکل می شوند.

به منظور شناخت بهتر تفاوت های کفپوش لمینت و پارکت چوبی موارد زیر را معرفی می کنیم:

  • کفپوش لمینت از چندین لایه چوب تولید می شود. اما جنس پارکت چوبی کاملا چوب است.
  • پارکت چوبی نیاز به چسب دارد. اما کفپوش لمینت به کمک شیارهای مخصوص نصب می شود.
  • پارکت لمینت قابل تعویض است. اما پارکت چوبی در صورت شکستگی تعویض نمی شود.
  • مقاومت کفپوش لمینت در برابر خط و خش بالاست. ولی پارکت لمینت در این خصوص حساسیت بیشتری دارد.

در ویدئو زیر به این نکات بیشتر پرداخته شده است.

بهترین نوع کفپوش لمینت در بازار ایران

بی شک وقتی برای خرید کفپوش لمینت اقدام می شود، شناخت بهترین محصولات موضوعی مهم است. زیرا همواره متقاضیان به دنبال تهیه باکیفیت ترین برندها بوده که دارای کیفیت بالا و مرغوبیت مطلوب خواهند بود. از این رو به مراکزی مراجعه می کنند که شرایط انتخاب کفپوش لمینت ایرانی و خارجی را بهتر فراهم نموده و می توانند با مشتریان خود بهتر همکاری داشته باشند.

همانطور که می دانید کفپوش لمینت محصولی ست که به دلیل استفاده در کف، به شدت تحت فشار بوده و اگر کیفیت مطلوب را نداشته باشد، دچار مشکل خواهد شد. این محصول به عنوان یک پوشش استاندارد برای محیط های اداری و مسکونی شناخته شده است.

پخش کفپوش لمینت

مراکز پخش کفپوش لمینت درجه یک

پخش کفپوش لمینت از مارکت های مختلف داخلی و وارداتی انجام می شود. به همین دلیل خرید آن برای مصرف کننده ها راحت تر بوده و خواهند توانست از میان محصولات درجه یک انتخاب بهتری داشته باشند. این مسئله را مراکز معتبر بی واسطه و مستقمی انجام داده و خریداران از سراسر کشور می توانند اقدام به سفارش و خرید کنند.

بازرگانی دانیال دیزاین در راستای پخش کفپوش لمینت برندهای دست اول ایرانی و خارجی فعالیت داشته و تولیدات درجه یک را با قیمت مناسب ارائه می دهد. لذا می توانید به کمک کارشناسان فروش این مجموعه بهترین انتخاب را داشته باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما