مرکز فروش موکت رولی اداری در تهران

موکت رولی اداری از جمله تولیداتی ست که امروزه در بسیاری از فضاهای رسمی و تجاری کاربرد ویژه دارد. این موکت به دلیل بهره گیری از الیاف پلی آمید و لایه پی وی سی باکیفیت، طول عمر زیادی خواهد داشت.

فضاهای اداری همواره به گونه ای طراحی و دیزاین می شوند که شیک به نظر آمده و بزرگی فعالیت یه مجموعه را به خوبی نشان دهد. در این راستا امروزه از جدیدترین متریال های تخصصی بهره گرفته شده که تاثیری مستقیم در بالا بردن زیبایی و شیک بودن محیط دارد.

موکت ها و فرش 12 متری خاطره کاشان از جمله تولیداتی هستند که با هدف استفاده در کف محیط ها تولید شده و به دلیل داشتن مزایای مختلف، از سوی خریداران مورد توجه قرار گرفته است. این تولیدات به گونه ای تولید شده اند که هم طول عمر بالا داشته و هم در برابر صدا و سرما، عایق باشند.

موکت اداری رولی

مزایای استفاده از موکت در فضای اداری

همانطور که اشاره شد، زیبایی فضاهای اداری از موضوعاتی ست که همواره در نگاه کارفرمایان و طراحان اهمیت ویژه دارد. لذا در انتخاب متریال های مختلف به گونه ای اقدام می کنند که هم از نظر رنگبندی با محیط سازگار بوده و هم دوام بسیار خوب داشته باشند. این مسئله سبب شده که موکت های اداری به عنوان یکی از بهترین متریال های پوشش دهنده کف شناخته شود.

با توجه به اینکه انواع موکت اداری به صورت تخصصی تولید می شوند، دارای مزایای زیر خواهند بود:

  • عایق صدا
  • عایق سرما
  • مقاوم در برابر تردد
  • قابلیت شستشوی آسان
  • ثبات رنگ
  • مقام در برابر یو وی خورشید
  • مقرون به صرفه بودن
  • تنوع رنگهای شیک و زیبا

موکت اداری که در انواع رولی و تایلی تولید شده، با هدف دیزاین حرفه ای و مدرن در فضاهای اداری، تجاری و رسمی طراحی می شود.

موکت اداری رولی

بهترین نوع موکت رولی اداری

موکت رولی اداری محصولی اقتصادی ست که به دلیل داشتن دوام زیاد برای فضاهای اداری به صورت ویژه بکار گرفته می شوند. این نوع موکت که عموما با عرض 3 متر تولید شده، دارای لایه زیره نمدی بوده و بافت آنها از نوع لوپ است. به این ترتیب می توان طول عمر بسیار خوبی را از این نوع موکت انتظار داشت.

انواع موکت رولی اداری با طرح های ساده تک رنگ و تایلی تولید شده که پس از نصب فضایی دلنشین را ایجاد می کند. البته با توجه به ساختار این موکت ها، نمی توان انتظار دوام موکت های تایل اداری را داشت. چرا که موکت های تایل از لایه زیره پی وی سی بهره می گیرند.

موکت اداری رولی

فروش موکت اداری در تهران

موکت اداری در شهرهای بزرگ ایران شناخته تر شده و می توان شاهد بکار گیری آن در فضاهای زیادی بود. چرا که در این شهرها توجه به ساختار حرفه ای و مدرن محیط های اداری در فرش 12 متری 2500 شانه اهمیت زیادی داشته و بهره گیری از انواع موکت اداری به این مسئله کمک زیادی می کند.

تهران به عنوان پایتخت و مهمترین شهر ایران، یکی از بازارهای مهم و شناخته شده در خصوص فروش موکت اداری است. در این شهر مجموعه های مختلف اقدام به خرید این موکت ها نموده که توانسته اند فضای زیبا و شکیل ایجاد نمایند. در نتیجه مراکز عرضه موکت اداری باکیفیت ترین محصولات خود را از برندهای ایرانی و خارجی ارائه می دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما