قیمت هر متر کفپوش رول پی وی سی

کفپوش رول پی وی سی براساس هر متر قیمت گذاری شده و معمولا به صورت کامل به فروش می رسد. در بازار می توان از میان برندهای ایرانی و خارجی بهترین ها را انتخاب و خریداری نمود.

در ایران امروزه بسیاری از محصولات کاربردی به صورت حرفه ای و با بهره گیری از دانش روز تولید شده اند. این تولیدات استانداردهای جهانی را در خود داشته و می توان فروش بسیار خوبی از آنها را شاهد بود. یکی از محصولات کاربردی و پرفروش که برای اهداف مختلف مورد استفاده است، کفپوش است. این تولیدات که به صورت آماده و با هدف نصب در فضاهای مختلف تولید شده، اغلب از مواد اولیه شیمیایی تولید شده که می توان طول عمر بالایی را شاهد بود.

کفپوش رول پی وی سی

یک کفپوش خوب چه ویژگی هایی دارد؟

تنوع کفپوش در بازار سبب شده تا خریداران قبل از اقدام به سفارش، بهترین تولیدات را بررسی نموده و نیاز خود را مشخص کنند. لذا وقتی کفپوش های مختلف به خریداران پیشنهاد می شود، از لحاظ مزایا و معایب مورد بررسی قرار گرفته تا براساس نیاز ایده آل مصرف کننده تهیه گردد.

برخی از مهمترین مزایایی که در یک کفپوش خوب باید وجود داشته عبارتند از:

 • طول عمر زیاد
 • ضخامت مطلوب
 • ثبات رنگ
 • زیبایی ظاهری
 • شستشوی آسان
 • قیمت مناسب

این موضوعات سبب شده خریداران راحت تر نیاز خود را مطرح نموده و محصولات استاندارد تری را مشخص و خریداری نمایند.

کفپوش رول پی وی سی

استفاده از کفپوش pvc در فضاهای مختلف

کفپوش pvc یکی از محصولاتی ست که با نیاز مصرف کننده های مختلف سازگاری دارد. به طوری که می توان مدت زمان طولانی و بدون مشکل از این محصولات نهایت استفاده را برد.

در حال حاضر انواع کفپوش pvc با هدف استفاده برای محیط های پر تردد مانند محیط های اداری و محیط های کم تردد مانند خانه های مسکونی تولید شده اند. علاوه بر این با توجه به نفوذ ناپذیری کفپوش pvc می توان در محیط های مرطوب مانند سرویس های بهداشتی نیز از این محصولات بهره گرفت.

برخی از فضاهایی که می توان کفپوش pvc را در آن مورد استفاده قرار داد عبارتند از:

 • دفاتر کار
 • فروشگاه ها
 • سرویس های بهداشتی و حمام
 • فضای خانه
 • مدارس و محیط های فرهنگی

کفپوش رول پی وی سی

کفپوش رول پی وی سی 2 میل

کفپوش رول پی وی سی محصولی پرکاربرد بوده که قیمت آن بسیار مناسب است. به همین دلیل می توان از آن برای فضاهای مختلف نهایت استفاده را برد. با توجه به اینکه کفپوش رولی با ضخامت 2 میل و بیشتر تولید می شود، انعطاف پذیر خوبی داشته و البته طول عمر آنها نیز بالاست.

به منظور استفاده از کفپوش رول پی وی سی در هر فضا باید ابعاد دقیق آن را مد نظر گرفته و به صورت دقیق برش و نصب شود. به منظور جلوگیری از جا به جایی کفپوش، بهتر است با چسب مخصوص به کف محیط نصب شده و پس از ان مورد استفاده قرار گیرد. این موضوع کمک زیادی به شستشوی کفپوش نیز خواهد کرد.

کفپوش رول پی وی سی

قیمت روز کفپوش رولی در بازار

در بازار کفپوش های رولی با قیمت های مختلف عرضه شده که البته با در نظر گرفتن موضوعات مختلف مشخص خواهد شد. کیفیت و مرغوبیت از مهمترین موضوعاتی ست که در قیمت کفپوش پی وی سی موثر بوده و عرضه کننده ها با توجه به آن اقدام به فروش می کنند.

مجموعه دانیال بهترین نوع کفپوش رولی را از برندهای خوب ایرانی و خارجی به مشتریان خود پیشنهاد داده و برای تامین نیازشان تلاش خواهد کرد. تامین باکیفیت ترین کفپوش از مهمترین اقدامات این مجموعه در سراسر ایران است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما