قیمت انواع موکت چمنی 10 میل

موکت چمنی 10 میل یکی از گزینه های بسیار خوب برای استفاده در محیط های مختلف هستند. این تولیدات با قیمت مناسب در بازار ایران عرضه شده و افراد زیادی آنها را سفارش می دهند.

در خرید فرش 12 متری طرح باغ ارم و موکت چمنی همه ما مقرون به صرفه بودن و به همراه داشتن کیفیت را یک جا می خواهیم البته این یک رویا نیست و قطعا می توان با یک جستجوی ساده و سریع به تنوع در سایز موکت چمنی پی برد و قیمت انواع موکت چمنی 10 میل را شناسایی کرد.

موکت چمنی 10 میل

کاربرد موکت چمنی چیست؟

کاربرد فرش 12 متری فرش بهشتی و موکت چمنی به علت تنوع و گسترده گی بالایی که دارند هم متفاوت است.

جنس مقاوم و سطح صاف و هموار موکت چمنی تاثیری در میزان مسافت و سرعت توپ در میدان بازی را ندارد و به همین علت در زمین بازی ها از جمله گلف ، فوتبال، بولینگ ، حاکی، تنیس و …… کاربرد دارد و توپ در یک مسیر صاف و بدون انحراف حرکت می کند.

کاربرد موکت چمنی فراوان است که ما به برخی از آنان می پردازیم:

  • موکت چمنی 10 میل در رستوران های سر پوشیده و مسقف: زیرا به علت نظافت و تردد بالای رستوران ها این گونه موکت هم قابل تمیزی و شستشو هستند و هم از عمر بالاتری برخوردارند.
  • موکت چمنی در باغ تالارهای تشریفاتی: به علت زیبایی بی نظیر و پوشش مقاوم همراه با استحکام گزینه خوبی جهت کاربرد موکت چمنی است.
  • موکت چمنی در زمین مسابقات فوتبالی و بازی های میدانی البته نظیر توپی و حتی زمین رباط های ماشینی.

موکت چمنی 10 میل

بهترین نوع موکت چمنی 10 میل

از آنجا که رفاه و آسایش گام برای همه ما مهم است بهترین نوع موکت چمنی 10 میل را به شما پیشنهاد می کنیم تا استحکام و پوشش بالای آن را مشاهده و تجربه کنید.

  • تراکم بالای موکت چمنی 10 میل و تعداد کوک 200 هزار متر مربعی
  • مقاوم بودن در برابر نور خورشید
  • استفاده از متریال سنگین و مقاوم
  • تاییده استاندارهای کیفیتی و محیطی
  • تنوع ویژه در ظاهر و رنگ بندی

موکت چمنی 10 میل

قیمت انواع چمن مصنوعی

قیمت انواع چمن مصنوعی به علت دلایل زیادی متفاوت می باشد و مبالغ قیمتی بر اساس واحد متر مربع است.

این نکته بسیار حائز اهمیت است که کاهش ارزش پولی کشور ایران و حوزه رقابتی در این صنعت لوکس و مرفه سبب شده تا قیمت انواع چمن مصنوعی ثابت نماند. از طرفی گران شدن الیاف، رنگ و عدم ثبات قیمتی،  قطع واردات و سخت گیری در صادرات عواملی مهم تغییرات قیمت انواع چمن مصنوعی شده است. نوسانات قیمتی سبب شده تا نرخ تورم و عدم ثبات ارزش پولی بر این موکت چمنی هم اثر چشم گیر خود را بگذارد.

0

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما