خرید باکیفیت ترین کفپوش پی وی سی تایلی

کفپوش پی وی سی تایلی که در ایران توسط شرکت های متخصص تولید شده، به دلیل داشتن استانداردهای مطلوب، یکی از باکیفیت ترین ها در بازار می باشد. این کفپوش در شهرهای مختلف کشور فروش خوبی دارد.

 

 

همانطور که می دانید بهره گیری از تولیدات فرش ماشینی اعلا و  مدرن مربوط به دیزاین داخلی که استانداردها در آنها بیشتر دیده می شود، تاثیر بیشتری در زیبایی محیط ها دارند. این تولیدات محصولاتی درجه یک بوده که از مواد باکیفیت تر ساخته شده اند. به همین دلیل هم طول عمر آنها بالاتر بوده و هم می توان استفاده بهتری از آنها نمود.

کفپوش ها از جمله تولیداتی هستند که امروزه جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص داده اند. این تولیدات با کاربرد بهتر و استانداردهای بیشتر تولید شده تا به راحتی مورد استفاده قرار گیرند. به طوری که برای فضاهای مختلف به صورت اختصاصی تولید شده و تاثیرات مطلوبی دارند.

کفپوش پی وی سی تایلی

بهترین کفپوش pvc کدام است؟

کفپوش pvc یکی از این تولیدات بوده و می توان جایگاه ویژه آن را در دیزاین داخلی فضاهای مختلف شاهد بود. این کفپوش با ضخامت مطلوب تولید شده تا بتوان در زمینه بازسازی فضاها و کمک گرفتن از کفپوش های قبلی نیز از آنها بهره گرفت.

با توجه به اینکه تقاضا برای خرید کفپوش pvc بالا بوده، شرکت های مختلف این تولیدات را راهی بازار نموده و در اختیار مشتریان مختلف قرار می دهند. در این میان توجه به استانداردهای موجود در این تولیدات اهمیت زیادی دارد.

از مهمترین فاکتورها در شناخت بهترین کفپوش pvc عبارتند از:

  • کیفیت مواد اولیه
  • ثبات رنگ در برابر تابش نور خورشید
  • انعطاف پذیری
  • عدم شکستن و ترک خوردن
  • توجه به برند تولید کننده

کفپوش پی وی سی تایلی

انواع کفپوش رولی و تایلی پی وی سی

کفپوش پی وی سی در انواع تایلی و رولی تولید می شود. به این ترتیب خریداران می توانند با در نظر گرفتن محیط و البته زیبایی مد نظر، یکی از این دو نوع را انتخاب نموده و از مزایای آن بهره گیرند. توصبه می شود برای فضاهای مسکونی و دفاتر کار، از کفپوش تایلی بهره گرفته شود. چرا که هم سطح آن دارای آج بوده از سُر خوردگی جلوگیری نموده و هم چیدن تایل ها در کنار هم، زیبایی بیشتری را فراهم خواهد کرد.

معمولا فرشی ماشینی برجسته کفپوش رولی پی وی سی برای فضاهایی بکار گرفته شده که نیاز به شستشو و تی کشیدن به صورت همیشگی داشته و باید در برابر نفوذ آب مقاومت بیشتری داشته باشد. با توجه به اینکه کفپوش رولی با عرض 2 متر تولید شده، به راحتی قابل اجراست و در برابر آب و رطوبت نیز عایق است.

کفپوش پی وی سی تایلی

استانداردهای کفپوش پی وی سی تایلی درجه یک

کفپوش پی وی سی تایلی محصولی ست که اجرای آن راحت تر بوده و پس از نصب زیبایی مطلوب تری دارد. این محصول با تایل های 15*90 سانت تولید شده و اجرای آن در فضاهای مختلف می تواند زیبایی مطلوب را به همراه داشته باشد. این نوع کفپوش پی وی سی معمولا از مواد درجه یک و باکیفیت تولید شده که طول عمر بسیار خوبی دارند.

کفپوش پی وی سی درجه یک معمولا از برندهای ایرانی، دارای قیمت مناسب تر بوده که البته برای مصرف کننده ها جالب توجه است. به همین دلیل در بازار مدل های متنوعی از آن عرضه شده که کیفیت لازم را در خود خواهند داشت.

استانداردهای کفپوش پی وی سی تایلی درجه یک

مرکز خرید کفپوش پی وی سی باکیفیت

کمک گرفتن از مراکز معتبر برای خرید کفپوش پی وی سی این مزیت را دارد که می توان تولیدات باکیفیت را بهتر شناخت. این تولیدات هم زیبایی مطلوب داشته و هم به دلیل بهره گیری از مواد اولیه استاندارد، به راحتی قابل شستشو و نظافت هستند.

مجموعه بازرگانی دانیال، انواع کفپوش پی وی سی درجه یک را از مارک های خوب ایرانی و خارجی در بازار ایرانی عرضه می دهد. این مجموعه با توجه به نیاز مشتری مشاوره ای تخصصی ارائه داده که کمک زیادی به خریداران خواهد کرد.

مرکز خرید کفپوش پی وی سی باکیفیت

قیمت کفپوش پی وی سی تایلی

تولید کفپوش پی وی سی در دو نوع رولی و تایلی انجام می شود. این مسئله به دلیل متفاوت بودن سلیقه مصرف کننده ها بوده و البته در نوع تایلی می توان زیبایی بیشتری را شاهد بود. کفپوش پی وی سی تایلی همانند پارکت لمینت ها در کنار یکدیگر چیدمان شده تا در نهایت کل فضای کف محیط را در بر گیرد. از این رو شبهات زیادی به این متریال داشته و مسلما با سلیقه افراد زیادی نیز سازگاری دارد.

قیمت کفپوش پی وی سی تایلی در مقایسه با نوع رولی بیشتر است. چرا که هم دارای ضخامت استاندارد 2 میل بوده و هم از دوام بالاتری نیز برخوردار هستند. بعلاوه زیبایی این نوع کفپوش که یکی از شاخصه های مهم در انتخاب و خرید بوده نیز بیشتر می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما